Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi

Emlak Konut’un Bakırköy arsasının 1. oturum tarihi!

Emlak Konut GYO Emine Pile 04.02.2016
Emlak Konut GYO, Bakırköy Yenimahalle’de yer alan 7 bin 792 metrekare inşaat alanı bulunan arsası için 1. oturum tarihini açıkladı.
İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi hakkında açıklama yapan Emlak Konut GYO, 1. oturumu 25 Şubat 2016 günü yapacak. İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Bakırköy'de yer alan arsa Yeniahalle Mahallesi 901 ada, 18 parsel numaralı alanda yer alıyor. Ticaret alanı fonksiyonlu olan arsanın imara esas alanı 5 bin 195 metrekare yüzölçümüne sahip bulunurken emsale esas inşaat alanı ise 7 bin 792 metrekare büyüklüğünde... Yapılaşma koşullarına bakıldığında 1,50 emsale sahip olan arsanın bina yüksekliğinin en çok 6 kat olabileceği görülüyor.

Arsa, iş merkezleri, ofis-büro, çarşı, çok katlı mağazalar, katlı otoparklar ve otel gibi konaklama merkezi, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, restoran gibi eğlenceye yönelik birimler, banka, yurt, kurs, dershane, sağlık tesisleri gibi yönetim binaları, ticaret ve hizmet fonksiyonlarına ilişkin yapıların yapılması için uygun bulunuyor. 

İhalenin açık ihale usulü kapalı teklif alma şeklinde gerçekleştirilecek olan 1. oturumu 25 Şubat 2016 günü saat 14.30'da Emlak Konut Ataşehir binasında gerçekleştirilecek. 

Ayrıntılar için tıklayın!

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

 

Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi Emlak Konut GYO