Emlak Konut kura çekilişi

Emlak Konut'un 3 projesi için kuralar çekildi

Emlak Konut GYO Emine Pile 30.09.2015
Emlak Konut GYO'nun hayata geçirdiği Başakşehir Evleri 2. Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri’nin kuraları bugün çekildi.

Canlı Bloglama

Gayrimenkul sektörü için nitelikli konutlar üreten Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Başakşehir Evleri 2. Etap, Ayazma Emlak Konutları ve Ispartakule Evleri için kura çekilişini bugün gerçekleştirdi. 

İstanbul Başakşehir ilçesindeki Kayabaşı mevkiinde inşa edilecek projedeki 250 adet konut, Ayazma Emlak Konutları projesinde bulunan 11 adet konut ve Avcılar'da bulunan Emlak Konut Ispartakule Evleri projesinde bulunan 152 adet konut için 28 Eylül tarihine kadar yoğun bir başvuru alan Emlak Konut GYO, bugün ise yeniden kura heyecanı yaşattı.  

413 aileyi ev sahibi yapacak 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinin yer aldığı söz konusu 3 farklı proje için başvuru yapan vatandaşlar arasında kura çekilişi yapıldı. Kura çekilişini canlı bloglama ile an be an aktaran Emlaktasondakika.com ekibi 413 ailenin heyecanına ortak oldu. Küçükbakkalköy'deki Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde saat 14.00'te başlayan kura çekilişi canlı olarak aktarıldı.

Talihlilerin isimlerinin olduğu liste noter onayından sonra www.emlaktasondakika.com üzerinden yayınlanacak. 

30.09.2015 TARİHLİ KURA KATILIMCI LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Emlak Konut kura çekilişi