emlak konut gyo

Emlak Konut’tan 5 milyon liralık bağış!

Emlak Konut GYO Emine Pile 01.11.2016
Gayrimenkul sektörünün güvenilir firması Emlak Konut GYO, sosyal sorumluluk kapsamında T.C. İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağış yaptı
İnşaat sektöründe hayata geçirdiği konut projeleri ile adından söz ettiren şirket, sosyal sorumluluk faaliyetleri ile de dikkat çekiyor. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yapan şirket, sosyal sorumluluk kapsamında T.C. İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne okul yapılması amacıyla 5 milyon lira bağış yapıldığını duyurdu. 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 2016 yılında Çamlıca Camii'ni inşa eden olan "İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği"ne de 8 milyon liralık bağışta bulunmuştu. Geçtiğimiz yıllarda da cami ve müze için 2015'te 12 milyon lira ve 2014'te ise 10 milyon lira olmak üzere bağışlar yapmıştı. Şirketin 2014'ten bu yana Çamlıca Camii için yaptığı bağış, 30 milyon liraya ulaştı. 

Yapılan açıklama şu şekilde;

Şirketimiz tarafından sosyal sorumluluk kapsamında T.C. İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğüne okul yapılması amacıyla 5.000.000.-TL  bağış yapılmıştır.

Emlak Konut bağış Emlak Konut hedef Emlak Konut projeleri