Route İstanbul / Özyazıcı İnşaat

Özyazıcı İnşaat firmasının Route İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
kayabaşı botanik park

Emlak Konut, Kayabaşı Botanik Park ihalesini yaptı!

Emlak Konut GYO Zeynep Karabağ 18.11.2016
Emlak Konut GYO, Kayabaşı'nda yaptıracağı 'Botanik Park' rekreasyon alanı ticaret ve bölge parkı ihalesini gerçekleştirdi.
Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı Botanik Park ihalesi yapıldı. İhaleye katılan 6 firmadan Özbek İnşaat ile Taca İnşaat teşekkür ederek ayrıldı. Yapı ve Yapı İnşaat, Özyazıcı İnşaat, Kalyon İnşaat ve Güryapı Restorasyon arasında geçen ihalede en yüksek teklif 553 milyon 869 bin TL ile Özyazıcı İnşaat'tan geldi. 

Bu park Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük botanik parkı olarak nitelendiriliyor. 368 bin metrekare yani tam 100 futbol sahası büyüklüğünde olacak park, Başakşehir Yeni Merkez'de Türkiye'nin ilk kent meydanıyla iç içe bir konumda bulunacak.

Başakşehir Yeni Merkez
Başakşehir Yeni Merkez

Türkiye'nin dört bir yanından ziyaretçilere ev sahipliği yapması hedeflenen botanik park, yürüyüş ve spor alanları, bisiklet yolları, ailelerin vakit geçirip dinlenebilecekleri pek çok alana sahip olacak.

ÖZBEK İNŞ. TUR. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEŞEKKÜR ETTİ 
TACA İNŞ. VE TİC. A.Ş. TEŞEKKÜR ETTİ 
YAPI VE YAPI İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. A.Ş. 509.513.550,00
ÖZYAZICI İNŞAAT ELK. MAK. MÜŞ. VE TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 553.869.254,00
KALYON İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. 521.765.000,00 
GÜRYAPI RESTORASYON TAAH. VE TİC. A.Ş. 500.250.000,00

Emlak Konut kayabaşı botanik park emlak konut gyo