emlak konut hoşdere 5. etap

Emlak Konut Hoşdere 5. Etap geliyor!

Emlak Konut GYO Uğurcan Tokay 20.02.2016
42 bin 19 metrekare büyüklüğe sahip arsaların ihalesi 22 Mart 2016 günü gerçekleştirilecek.
Emlak Konut GYO, Bahçekent olarak adlandırılan bölgede yeni bir arsayı satışa açtı. 19 bin 883 metrekare, 21 bin 211 metrekare ve 925 metrekarelik 3 ticaret alanı parselinden meydana gelen ihale konu taşınmazların toplam büyüklüğü 42 bin 19 metrekare.

Bina yüksekliğinin imar planlarında serbest olarak gösterildiği parseller üzerinde toplam 103 bin 661 metrekarelik inşaat yapma izni var. Arsala ticaret alanı imarına sahip olabilir ancak parseller üzerinde rezidanslarla birlikte iş merkezi, AVM, yönetim merkezi, otel, motel, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze gibi kültürel tesis alanları inşa edilebilir. Ayrıca ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, sağlık tesisi alanları, spor alanları ve kat otoparkları inşa edilebilecek.

İhaleye konu arsaların tam karşısında yine Emlak Konut GYO ortaklığında hayat bulan Bahçekent Flora, Tual Bahçekent, Avrupark ve Bahçekent Emlak Konutları gibi önemli yatırımlar yer almakta.

Emlak Konut Başajşehir Hoşdere 5. Etap olarak satışa açılan parsellerin ihalesi 22 Mart 2016 günü saat 14.30'da Emlak Konut GYO Ataşehir binasında gerçekleştirilecek.

İhale ilanı için tıklayın!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

emlak konut hoşdere 5. etap hoşdere 5. etap ihalesi emlak konut hoşdere ihalesi