emlak konut gyo kampanya

Emlak Konut GYO’dan büyük indirim kampanyası!

Emlak Konut GYO 19.03.2018 11:30

Emlak Konut GYO, 6 projesinde geçerli olmak üzere tamamı peşin ödemelerde yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor.

Emlak Konut GYO, kendi projelerinde geçerli olmak üzere ödeme seçeneklerine göre farklılık gösteren indirim seçeneği sunuyor. Buna göre tamamı peşin ödemelerde yüzde 30'a varan indirim seçeneği sunuluyor. Esenler Emlak Konutları, Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3, Niğde Emlak Konutları, Nevşehir Emlak Konutları ve Kuzey Yakası Ofisleri, indirim kampanyasına dahil olan projeleri oluşturuyor.

Hangi projede, ne kadar indirim var?

Başkent Emlak Konutları

Lansman döneminde reklam yüzü Mustafa Ceceli olan Başkent Emlak Konutları'nda müthiş indirim seçeneği sunuluyor. Projede örnek ödeme planına göre 1 milyon liralık dairenin tamamı peşin ödendiğinde yüzde 30 indirim uygulanıyor. Projede yüzde 25 peşinat verildiğinde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kuzey Yakası Ofisleri

Başakşehir'de yapımına tüm hızıyla devam edilen Kuzey Yakası projesinin ofislerinde de Emlak Konut GYO kampanyası mevcut. Konumu itibariyle yatırımcısına çok kazandıracak olan projede örnek ödeme seçeneğine göre 1 milyon liralık birim için tamamı peşin ödemelerde yüzde 30 indirim uygulanıyor.

kuzey yakası

Niğde Emlak Konutları

Emlak Konut GYO'nun Anadolu'ya açılım projeleri arasında yer alan Niğde Emlak Konutları'nda 500 bin liralık örnek ödeme planına göre tamamı peşin ödemelere yüzde 30 indirim uygulanıyor ve daire fiyatı 350 bin liraya kadar düşüyor.  Yüzde 25 peşinat ödemelerine ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Gebze Emlak Konutları 3

Daha once iki etap inşa ettiği bölgede yeni projesi Gebze Emlak Konutları 3'ü hayata geçiren Emlak Konut GYO'nun indirim kampanyası burada da geçerli olacak. Projede örnek ödeme planına göre tamamı peşin ödemelere yüzde 20 indirim uygulanıyor. Bu doğrultuda daire fiyatı 400 bin liraya düşüyor.

Nevşehir Emlak Konutları

Emlak Konut GYO'nun Nevşehir'de hayata geçirdiği Nevşehir Emlak Konutları projesinde tamamı peşin ödemelere yüzde 20 indirim uygulanıyor. Örnek ödeme tablosunda bu seçeneğe göre daire fiyatı 400 bin liraya kadar düşüyor.

Esenler Emlak Konutları

İstanbul Esenler'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Esenler Emlak Konutları projesinde örnek ödeme seçeneğine göre 750 bin liralık bir daire için tamamı peşin ödemeye yüzde 20 indirim uygulanıyor. Bu kapsamda daire bedeli 600 bin liraya düşüyor. Teslimlerin hemen gerçekleştirildiği projede yüzde 25 peşinat ödenmesi durumunda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.