540/4 Parsel / Emlak Konut GYO - Makro İnşaat - Akyapı

Emlak Konut GYO - Makro İnşaat - Akyapı firmasının 540/4 Parsel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Emlak Konut GYO ihale komisyonu

Emlak Konut GYO 13 ihale yaptı, 13’ü de sırada

Emlak Konut GYO Hüseyin Belibağlı 15.09.2015
Emlak Konut GYO 2015’i ihale yılı ilan etmiş gibi. Kurum, 13 ihale gerçekleştirirken farklı fonksiyonlarda yeni 13 ihalenin de hazırlığını yapıyor.
Yılın ilk 6 ayında 8 arsa satış karşılığı gelir paylaşım ihalesi yapan Emlak Konut GYO, Sarıyer İstinye, Kağıthane Seyrantepe, Kayabaşı 5. Etap, Başakşehir Kayabaşı 6. Etap, Hoşdere 4. Etap, Ankara Yenimahalle İstasyon, Ankara Çankaya Mühye ve Konya Meram Yenice ve olmak üzere 8 ihale gerçekleştirdi. Arsalar genel anlamda beklentilerin üzerinde ciro yaparken toplam 15 milyar 510 milyon 150 bin liralık toplam satış geliri teklifi geldi. 6 milyar 56 milyon 629 bin liralık arsa payı karşılığıda garanti altına alınmış oldu.

Yılın ikinci yarısına da 4 ihale yapan Emlak Konut, Ağustos ayında Denizli ve Ankara'daki arsaları için ihaleler yaparken Nevşehir'deki satışı iptal etti. İstanbul Ispartakule'de de 1849 konut ve 21 ticari ünite iki ayrı ihale ile yüklenicilerini buldu. Kurum Eylül ayının başında Üsküdar Barbaros Mahallesi'ndeki Validebağ arsasını ihaleye çıkardı. Bu hesaba göre kurumun sonuçlandırdığı arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı ihaleleri 13'e yükseldi.

Hazırlıklarını devam ettiren kurum, yılın kalan ayları ve belki de gelecek yılın ilk aylarına kadar sarkabilecek ihalelerin isimlerini açıkladı. Buna göre Emlak Konut GYO'dan yapılacak ihalelerin listesi şöyle:

Proje Adı

1.    İstanbul/ Kağıthane/ Osmanpaşa ( Eyüp / Güzeltepe )
2.    İstanbul/ Bakırköy/ Osmaniye ( Yenimahalle )
3.    Balıkesir/ Merkez
4.    İstanbul/ Kayaşehir/ Park+Rekreasyon
5.    İstanbul/ Avcılar/ K.D.K. Çalışma Alanı
6.    İstanbul/ Kayaşehir/ 458-20
7.    İstanbul/ Avcılar/ Ispartakule
8.    Tekirdağ/ Çorlu
9.    İstanbul/ Ayazma
10.    Niğde/ Merkez/ Tepe
11.    Kocaeli / Gebze
12.    İstanbul/ Hoşdere/ Cami
13.    İstanbul/ Maltepe/ Küçükyalı

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Emlak Konut GYO Emlak Konut GYO ihale