cadde alyans
Haberler / Emlak Konut GYO / Cadde Alyans'ın detayları açıklanıyor

Cadde Alyans'ın detayları açıklanıyor

Emlak Konut GYO 20.09.2017 15:55

Alyans İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Alyans projesinin detayları 28 Eylül 2017 Perşembe günü açıklanıyor.

Çayırova'nın en önde gelen inşaat firmalarından Alyans İnşaat'ın Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sınırları çizilen Altın Üçgen'in içerisinde yer alan ve hızla gelişen Çayırova'da yaşamın keyfini sunacağı yeni projesi Cadde Alyans ile konsept projelerine bir yenisini daha ekliyor. 

Alyans İnşaat, Çayırova'da inşaatına başladığı yeni projesinde modern mimari yaklaşımı ve geniş sosyal donatı alanları ile bölgenin en konsept projesini müşterileri ile buluşturuyor. 

Daire sahiplerinin hayatlarına değer katacak, konforlu yaşam uygulamalarının da hayata geçirileceği yeni proje ile ilgili detaylar 28 Eylül 28 Eylül 2017 Perşembe günü Ramada Plaza İstanbul Asia Airport Hotel'de gerçekleştirilecek basın toplantısında paylaşılacak.

17 dönüm arazi üzerinde yer alan Cadde Alyans'ta az katlı 5 blokta toplam 366 daireden oluşan projede eviniz, her zaman huzur ve konfor bulmak isteyeceğiniz yegane alan haline gelecek. Cadde Alyans'ın 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde olmak üzere değişen büyüklüktekidaireleri, bu ihtiyacınıza cevap verecek şekilde, geniş ve ferah bir iç mekan ile kaliteli iç dekorasyonu bir arada sunuyor. 

Çayırova'da alışverişe Cadde Alyans'ta çıkılacak

Cadde Alyans'ta her türlü ihtiyacın giderilebileceği zenginlikte ve çeşitlilikte bir alışveriş caddesi bulunuyor. Cadde Alyans'ın alışveriş birimleri, marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla farklı lezzetler sunan, keyifli  sohbetlere mekân olacak kafeterya ve lokantalarıyla bölgenin en canlı yerlerinden olacak.

Projedeki içerisindeki göletler, fıskiyeler, yansıma havuzları ise atmosfere ayrı bir renk katacak. Bunun yanı sıra Cadde Alyans'ta açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, teras bahçeleri, 24 saat güvenlik, resepsiyon hizmetleri gibi birçok sosyal donatı yer alıyor.

6 ve 7 şer katlı 5 blokta 2+1 tip daireden 5+1 tip dubleks konutların yer alacağı projede, 2+1'ler 100-156 m2, 3+1'ler 156-187 m2, 4+1 ve 5+1 dubleksler ise 223-304 m2 arasında değişiyor. Cadde Alyans'ta daireler 350 Bin TL ile 700 Bin TL arasında değişen fiyatlar ve özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. Proje 2019 yılı Eylül Ayında teslim edilecek.

Program: 
28 Eylül 2017 Perşembe – Ramada Plaza İstanbul Asia Airport Hotel Şekerpınar-Çayırova Kocaeli
09.00-10.30 : Kahvaltı
10.30-12.00 : Proje bilgilendirme toplantısı 
Alyans İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Soru&Cevap bölümü