Bakırköy Yenimahalle

Bakırköy Yenimahalle arsasının yer teslimi yapıldı

Emlak Konut GYO Emine Pile 28.04.2016
Emlak Konut GYO’nun projelerinden olan Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nin yer teslimi yapıldı.
İstanbul'da birçok değerli lokasyonda arsaları bulunan Emlak Konut GYO, Bakırköy Yenimahalle'deki arsasını yeni sahibine teslim etti. Emlak Konut GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yer teslimi hakkında açıklamada bulundu. 

YER TESLİMİ 27 NİSAN'DA YAPILDI 

Şirket; "İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" nin Yer Teslimi, Yüklenici 'Baş Yapı İnş. Taah. ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. - Güney Gayr. Yat. San. ve Tic. A.Ş. - Elit Vizyon Yapı İnşaat Taah. Teks. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı'na 27.04.2016 Çarşamba günü yapılmıştır”  şeklinde bilgilendirme yaptı. 

Yenimahalle'de 901 Ada, 18 Parsel üzerinde bulunan arsanın 3 Mart 2016 günü gerçekleştirilen ikinci oturumunda en yüksek teklif "BAŞ YAPI İNŞ. TAAH. VE TURZ. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ." tarafından verilmişti. Firma, ihalede arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 200 milyon lira teklif ederek ihalenin galibi olmuştu. Baş Yapı, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak ise 62 milyon liralık teklif sunmuştu. 

Bakırköy Yenimahalle emlak konut gyo