Başakkent Gölet / Başakkent İnşaat

Başakkent İnşaat firmasının Başakkent Gölet projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
hoşdere

Bahçekent Flora projesinin kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı

Emlak Konut GYO Cansu Yılmaz 11.07.2017
Emlak Konut GYO’nun İstanbul Başakşehir Hoşdere 2. Etap projesi için kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı.
Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) projelerindenİstanbul Başakşehir Hoşdere 2. Etap'ta (Bahçekent Flora) 656 Ada 2 Parsel ve 657 Ada 2 Parseldeki tüm bloklar ile bu blokların otopark ve altyapı işlerinin kısmi geçici kabul tutanağı 7 Temmuz 2017'de onaylandı.

Firmanın konuyla ilgili KAP'ta yer alan açıklaması şu şekilde:

Şirketimiz projelerinden "İzka İnşaat – Dağ Mühendislik – Sıtar İnşaat Adi Ortaklığı" taahhüdü altında bulunan "İstanbul Başakşehir Hoşdere 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"nde (Bahçekent Flora) 656 Ada 2 Parsel ve 657 Ada 2 Parseldeki Tüm Bloklar ile Bu Bloklara Ait Otopark, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin Kısmi Geçici Kabulü yapılmış olup "Kısmi Geçici Kabul Tutanağı" 07.07.2017 tarihinde onaylanmıştır.

Başakkent İnşaat'ın Başakşehir'de hayata geçirdiği proje 221 bin 144 metrekare alan üzerinde bulunurken proje bin konuttan ve 30 adet meydana geliyor. 5 blok şeklinde tasarlanan projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde. Ödeme planlarının ve daire fiyatlarının belli olmadığı projede ÇED süreci başladı.

 

emlak konut gyo istanbul başaksehir başkent hoşdere 2. etap kabul tutanağı