Bahçekent Emlak Konutları

Bahçekent Emlak Konutları’nın kısmi geçici kabulü onaylandı

Emlak Konut GYO Emine Pile 02.06.2016
İstanbul’un çekim merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Bahçekent Emlak Konutları’nın kısmi geçici kabulü hakkında açıklama yapıldı.
Mahalle ve komşuluk dönemine geri dönüş teması ile inşa edilen Bahçekent Emlak Konutları yatırımcılar için cazip, yaşayanlarına  yüksek yaşam kalitesi sunan bir ortam sağlıyor.

İstanbul Başakşehir ilçesinde yapımına ve satışına 2013 yılında başlanılan Bahçekent Emlak Konutları projesinin yapımı tamamlandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) yapılan açıklamaya göre proje kapsamında üretilen 1.506  adet konut, sahiplerine 1 Haziran başlamak kaydıyla teslim edilecektir.

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen "İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 1. Etap 2. Kısım Konut İle Ada İçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi" nde (Bahçekent Emlak Konutları-2), 654 Ada 2 Parsel Konut ile Ada İçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşinin (Projede Kısmi Geçici Kabulü Yapılacak En Son Bölüm) Kısmi Geçici Kabulü yapılmış olup "Kısmi Geçici Kabul Tutanağı" 31.05.2016 tarihinde onaylanmıştır.

Bahçekent Emlak Konutları