yatağın ayak ucunda mobilya

Yatağınızın ayak ucunda nasıl bir mobilya kullanmalısınız?

Dekorasyon 11.11.2016 15:24

Yatağınızın ayak ucunda şık kullanışlı kanepe, sandık puf gibi bir mobilyaya ne dersiniz.

Yatak ucu dekorasyon fikirleri ile konforlu ve şık bir yatak odası yapabilirsiniz. Yatak odalarında oldukça kullanışlı olan yatak ucu dekorasyon fikirlerine göz atmanızı öneririz.

Yatak ucu dekorasyon fikirleri ile harika bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Yatak odaları hem uykuya hem de güne başlamaya hazırlık için önemli mekanlardır. Konforlu, kendinizi iyi hissedeceğiniz yatak odaları uyku kalitenizi de artırarak iyi bir gün yaşamanızı sağlar. İster karyola ister bazalı bir yatağınız olsun, yatağınızın önüne yerleştireceğiniz küçük bir mobilya ile farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

yatağın ayak ucunda mobilya

Yatak ucu dekorasyon fikirleri için genellikle ilk akla gelen puflardır. Ancak pufların yanı sıra pek çok alternatifi de yatak ucunuzda kullanabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerinin şık olması önemli ancak daha da önemli olan, kullanışlı olması. Bu nedenle öncelikle şu sorula cevap vermelisiniz. Yatak odanızda konforunuzu artıracak, işlerinizi kolaylaştıracak nasıl bir mobilya olmalı?

yatağın ayak ucunda mobilya

Eğer yatak odanızda daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, yatak ucu dekorasyon fikirleri ararken buna dikkat etmelisiniz. Örneğin yastıklar, battaniyeler, pijamalar gibi eşyalarınızı saklamak için yatak ucunuzda sandık, kapaklı bir sepet hatta nostaljik bir bavul kullanabilirsiniz. Eğer yatak odanızda, güne hazırlanırken oturabileceğiniz bir yere ihtiyacınız varsa bir puf, jozefin ya da kolçaksız bir kanepeye bile yer verebilirsiniz.
Yatak ucu dekorasyon fikirlerini aydınlatma, kitaplar ya da TV için kullanmanız da mümkün. Hatta kedi ya da köpeğinizin yatağını yatak ucuna da yerleştirebilirsiniz.

yatağın ayak ucunda mobilya

Yatak odanızın dekorasyonuna uygun renk ve dokularda seçebileceğiniz fikirler ile konforlu ve şık bir oda oluşturmanız mümkün. Ayrıca seçeceğiniz yatak ucu mobilyası ile ev tekstilleri ya da aksesuarlarla bütünleştirebilirsiniz. Örneğin kırmızı bir puf ile kırmızı yastıklar ya da kırmızı abajurlar harika duracaktır. Odanızın büyüklüğüne göre pek çok alternatifi seçebilirsiniz. Küçük bir yatak odanız varsa, minik puflar, eski bir bavul, sandık ya da açılır kapanır bir tabure kullanabilirsiniz. Jozefin koltuk, dresuar, küçük bir kanepe ya da kapaklı bir dolabı büyük mekânlı odanızda, yatak ucunda yer verebilirsiniz.

yatağın ayak ucunda mobilya

Yatak odalarında kullanışlı, konforlu ve oldukça şık duran yatak ucu dekorasyon fikirleri konusunda pek çok alternatif bulmak mümkün. Seçtiğimiz fotoğraflar size ilham verecek, içlerinden birisi yatak odanız için uygun olabilir.