vivense

Vivense’de yılın en büyük indirim haftası başladı!

Dekorasyon 22.11.2018 13:54

Vivense.com ve Vivense Showroomlarında sunulan %80’e varan indirime ek ücretsiz teslimat ve hızlı teslimat avantajları da dikkat çekiyor.

Yaşam alanları için özgün stillerde, ilham veren seçenekler sunan ev ve yaşam markası Vivense'de yılın en büyük indirim haftası başladı. Big Friday haftası kapsamında 19-26 Kasım tarihleri arasında Vivense.com  ve Vivense Showroomlarında sunulan %80'e varan indirime ek ücretsiz teslimat ve hızlı teslimat avantajları da dikkat çekiyor.

En çok satanlar, yeni sezon tasarımları ve özel koleksiyonlardan seçili modelleri de kapsayan kampanya; koltuk takımından yemek odasına, aydınlatmadan halıya, tamamlayıcı demonte parçalardan dekoratiflere kadar binlerce seçenekle her ihtiyacınıza hitap ediyor.

Evlilik heyecanı yaşayan çiftler, evini baştan uca yenileyenler ya da küçük dokunuşlarla yaşam alanında fark sunmak isteyenler için ekonomik, fonksiyonel ve stil sahibi öneriler, geniş Big Friday seçkisinde!

Hem indirimden faydalanmak hem de dekorasyondaki her detayı uzmanlar eşliğinde belirlemek isterseniz, Vivense Showroomlarına davetlisiniz. Kahvenizi içerken, Vivense iç mimarları eşliğinde yaşam alanına, tarza ve ihtiyaçlara göre; modern, çağdaş, klasik, İskandinav ya da retro esintili modeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Vivense'de Big Friday indirimleri, kendi tarzıyla evinde fark sunmak isteyenleri bekliyor.