Almanya Tepe Home

Tepe Home, yurt dışı atağına devam ediyor! Yeni mağaza…

Dekorasyon 19.08.2014 15:25

Avrupa’nın ilk Tepe Home mağazası Hamburg/ALMANYA’da açıldı!

Tepe Home, 2014 büyüme planları doğrultusunda hızla ilerliyor.  Yurt içi ve yurt dışı yeni mağaza açılışları ile birlikte 37 mağazaya ulaşan Tepe Home, yılsonuna kadar toplam mağaza sayısını 40'ın üzerine toplam satış alanını yise 140.000 m2'nin üzerine taşımayı hedefliyor.

Tepe Home, Azerbeycan ve KKTC'deki yurt dışı mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek Avrupa'daki ilk mağazasını Almanya'da açtı. 900m2'lik alanda hizmet verecek olan mağaza Hamburg'un Harburg bölgesinde hizmete açıldı.  Mağazada mobilyadan aksesuara bir evin ihtiyacı olan tüm dekorasyon ürünleri satışa sunuluyor. 

Türkiye ve yurt dışındaki tüm mağazalarda sergilenen  mobilyaların %80'i Tepe Home'un Ankara ve Eskişehir'deki kendi fabrikalarında üretilirken bir kısım mobilya  ise dünyanın en iyi mobilya üreticilerinden ithal edilerek tüketicilerin beğenilerine sunuluyor.   Tasarım aşamasından tüketiciye ulaşana kadar tüm süreçleri 1. Sınıf işçilik, malzeme ve kalite anlayışıyla üretilirken sürekli yenilenen tasarımlarla çeşitlenen tüm mobilyaların özellikle döşemeli ürünlerdeki kumaş çeşitliliği ve terzi titizliğindeki el işçiliği dekorasyon severlerin kendi tarzlarına uygun mobilya seçmesine de olanak sağlıyor. 

Tepe Home'un kendi bünyesindeki tasarım, ar-ge ve ür-ge ekipleri tarafından özenle seçilen aksesuarlar ise her eve, her bütçeye ve her sezona uygun koleksiyonlar içinde yer alıyor. 

Dünya trendlerinin yanı sıra Türkiye ve yurt dışındaki tüm bölgelerde her bir mağaza özelinde o bölgenin yaşam alışkanlıklarına uygun mobilya ve aksesuar çeşitliliği ile bezenen ürünler uygun ödeme koşulları  ile satışa sunuluyor.