MOBİLYA

Söz dinleyen mobilyalar ünlülerin radarında!

Dekorasyon 23.01.2019 11:56

Son yıllarda atağa kalkan, yurtdışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü teknolojik uygulamaları ve tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Teknolojik tüm gelişmeleri hayatımıza sokan mobilya sektörü ünlülerin de radarında. Son olarak Kerimcan, Erdek' te olan yazlığına ve Beykoz Acarkent'teki villasina 24 ayar altın kaplama sesle çalışan teknolojinin son noktaı olan mobilyalardan aldı. Üretim ve tasarım E&G Mobilya Dekorasyon'a ait.

TEKNOLOJİK RAHATLIK

Yerli ve yabancı çok sayıda ünlü isim, kolaylık sağlayan mobilyaları tercih ediyor. Bunlardan biri de söz dinleyen yani sesle şekil alabilen mobilyalar. Türkiye'nin önde gelen firmalarından E&G Mobilya Dekorasyon, bu alanda ilk adreslerden biri. Firmanın Florya'daki magazasına gelen sosyal medya fenomenleri Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz'ın da tercihi söz dinleyen mobilyalar oldu.

DİLDEN DİLE DOLAŞIYOR

Mobilyaları nişanlısı Gökhan Cira ile birlikte seçen Selin Cigerci, "Bu yaz evleniyoruz. Evimin tüm dekorasyonunu E&G Mobilya'ya yaptırıyorum. Art Dekor seçimler yaptık. Kerimcan'la karşılaştık. Onu da E&G Mobilya ile tanıştıran benim" dedi.

AÇIL ÇEKMECE AÇIL

E&G Mobilya Dekorasyon, sesli komutla açılan çekmeceler, açılan kanepeler gibi birçok yeniliği hayatımıza sokan ilk Türk firması. Dekorasyon ve tasarım konusunda da öncü olan firmanın mimarlardan Hülya Kılıç, ‘'Ünlüler, iş insanları, sanatçılar bizi tercih ediyorlar.

'Açıl çekmece açıl', ‘açıl kapak açıl' şeklinde Türkçe verilen komutlarla açılan ve sizi dinleyen mobilyalar hayatı kolaylaştırıyor" diye konuştu.

YURTDIŞI DA RADARINDA 

Hayatta fark oluşturan projelere imza atan E&G Mobilya, üretimini yerli imkanlarla Kâğıthane'de bulunan 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yapıyor. Türkiye'nin yanı sıra yurtdışında da önemli projelere imza atmaya hazırlanan firma, futbolculardan siyasetçiler ve iş dünyasına kadar birçok önemli isme hizmet sünüyor.