Siemens’ten ankastrede Şubat ayı fırsatları

Siemens’ten ankastrede Şubat ayı fırsatları

Dekorasyon 15.02.2014 12:04

Siemens Ev Aletleri’nde ankastre ürünler için fırsatlar Şubat ayında da devam ediyor. Özellikle Premium, Prestige ve Special cam ocaklı ankastre setler için kaçırılmayacak indirimler var

Siemens Ev Aletleri'nde Şubat ayında ankastre ürünlerde indirim ve kolay ödeme avantajları devam ediyor. Yenilenmek, mutfağını değiştirmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar, Şubat ayında da Siemens bayilerinde, mutfaklarında ileri teknoloji ve estetik tercih edenleri bekliyor. 

Ergonomik, estetik, teknolojik ve konforlu ankastre modelleriyle tüketicilerine seçme özgürlüğünü yaşatan Siemens Ev Aletleri, mutfağını yenilemek isteyenlere Premium, Prestige ve Special cam ocaklı ankastre setlerini, Şubat ayına özel çok cazip fırsatlarla sunuyor. Türkiye'nin en yetkin satış ve servis ağı ile en geniş ankastre ürün yelpazesine sahip markası Siemens, sağladığı seçeneklerle doğru ürüne karar vermeyi kolaylaştırıyor. 

Şubat ayında farklı ürün gruplarından 3 ürün alanlar, bulaşık makinelerinde yüzde 50'ye varan indirim avantajından yararlanabiliyor.   Siemens indüksiyonlu ocak alanlar yanında 450 TL değerindeki Prestige tencere seti ve çaydanlığa yüzde 50 indirimli sahip olabiliyor. 

Şubat ayında 5 programlı Siemens SN55E530TR 1.959 TL yerine 1.029 TL, 6 programlı SN56L580TR 1.776 TL yerine 1.099 TL, 6 programlı SN46L530TR  1.832 TL yerine 1.235 TL'den sunuluyor. 

Bonus'a özel taksit seçeneği
Siemens ankastre ürün alışverişlerini Bonus ile yapanlar, +6 taksit  fırsatına da sahip oluyor.