Siemens HB78GB570 ankastre fırın

Siemens ankastre fırın ile mutfağınızın şefi olun

Dekorasyon 11.03.2014 10:59

Siemens ev aletleri, ankastre fırın ile yemek yapmayı sanata dönüştürüyor

Zengin program ve fonksiyonları ile yemeklerin tam kıvamında pişmesini sağlayan Siemens HB78GB570 ankastre fırın, temizliği ve kullanımı kolaylaştıran üstün teknoloji ve tasarım özellikleri ile dikkat çekiyor. Siemens ev aletleri, herkesi kendi mutfağının şefi yapacak özellik ve fonksiyonlara sahip HB78GB570 ankastre fırınını sunuyor. Siemens HB78GB570 cookControl68 özelliği ile yemeklerin mükemmel bir şekilde pişirilmesini sağlıyor. cookControl68 sayesinde fırın, hafızasında bulunan bilgileri kullanarak balık, et ve sebzeleri 68 ayrı programda hazırlayabiliyor. Böylelikle yemek yapanları profesyonel sınıfına katacak kusursuz bir sonuç elde ediliyor. Siemens ankastre fırın ile herkes kendi mutfağının şefi oluyor. Universal PLUS fırın alt/üst ısıtma, 3D sıcak hava plus, hydroBaking, pizza programı, buz çözme, sıcak tutma, alt ısıtma gibi fonksiyonları ile yemek pişirme ve hazırlamada en iyi sonuçları veriyor. Fırında ayrıca hava dolaşımlı ızgara, Vario büyük yüzeyli ızgara ve Vario küçük yüzeyli ızgara da var. 67 litrelik geniş iç hacme sahip olan Siemens HB78GB570'in yoğun ısıtma özelliği de konfor sunan fonksiyonları arasında yer alıyor. 

Siemens fırın hotairEco, yenilenmiş sıcak hava özelliği sayesinde enerji kullanımını A sınıfının yüzde 30 altına düşürmekle kalmıyor aynı zamanda mükemmel pişirme sonuçları sunuyor. Derin dondurucudan çıkarılan pizza, pasta veya lazanya gibi yiyecekler özel ısı kontrollü hotairEco özelliği ile enerjiden tasarruf edilerek mükemmel bir şekilde pişiriliyor. Fırın, Siemens'in “Ne kadar ihtiyaç o kadar tüketim” fikrinden yola çıkan ecoPlus sınıfı ürünleri arasında yer alıyor. 

Fırının tasarım özelliklerin arasında en dikkat çekenler TFT ekran ve soft close sistemi. Fırının üzerindeki yüksek çözünürlüklü TFT gösterge renkli ekranı, parlaklığı, kontrast özelliği ile önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor. Frenleme sistemi softClose da nasıl bırakılırsa bırakılsın, fırın kapağının yavaşça kapanmasını sağlıyor. 

Siemens HB78GB570 fırının Active Clean özelliği, fırın temizliğini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.