Marshall Boya'nın Sevgililer Günü renkleri

Sevgililer Günü renginizi Marshall Boya belirlesin!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 03.02.2015
“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katmaya devam eden Marshall Boya, “Sizin & Onun” trendi ile rüya gibi mekanlar oluşturuyor.
Marshall Boya, Sevgililer Günü'nde sevdiklerinin hayatını sürprizlerle daha renkli kılmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor. Tüm sevenleri, farklılıklarını ortaya çıkarmaya davet eden Marshall, “Sizin & Onun” trendinin paletinde bulunan haki, barut grisi ve camgöbeği gibi koyu ve tutkulu renk tonları, mürdüm eriği moru, tozpembe ve krem rengi gibi daha açık tonlu klasik renklerle hem erkeksi hem de kadınsı zevklere uyan, rüya gibi bir mabet oluşturmaya imkân veriyor.

Her ikinizin de seveceği bir görünüm oluşturun

2015 yılı için Marshall'ın sunduğu dekorasyon trendlerinin en önemlilerinden biri de bir yandan insanların farklılıklarını kutlamak diğer yandan ise buna rağmen uyumlu bir görünümü teşvik etmek. Partnerinizle dekorasyon tarzlarınız farklı olabilir. Biriniz görkemli kadınsı renk tonlarını severken diğeriniz daha erkeksi bir görünüm için can atıyorsa, bunun her ikinizin de seveceği bir görünüm oluşturmanıza engel olmasına izin vermeyin. 

Marshall Boya Sevgililer Günü Marshall Boya Sevgililer Günü dekorasyon