kibrID MATERIAL, Bolefloor

Parkede doğallık zamanı

Dekorasyon Merve N. Güreş 13.11.2015
kibrID MATERIAL, yeni markası Bolefloor ile mekanlara parkeleriyle yeni yorumlar getiriyor.
Uluslararası tasarım ve dekorasyon markalarının seçkin koleksiyonlarını Türkiye'de satışa sunan kibrID MATERIAL, Hollandalı Bolefloor firmasının parke koleksiyonlarıyla mekanları şehrin mekanik ve endüstriyel dokusundan uzaklaştırıyor. Firma ismini ağaç gövdesi anlamına gelen “bole” kelimesinden alıyor. Bolefloor ürün gamını genişletmek ve hayal dünyasındaki sonsuzluğu tasarımlara maksimum düzeyde yansıtabilmek amacıyla Boleform ve Curv8 opsiyonlarını sunuyor. Bu sayede ahşap dokuyu sadece zeminde değil tavan, duvar ve hareketli yüzeylerde de kullanıma uygun hale getiriyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=kibrID+MATERIAL'>kibrID MATERIAL</a>, <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Bolefloor'>Bolefloor</a>

HER PARÇA BİRBİRİNDEN FARKLI

Bolefloor parke döşemeleri samimi, doğal ve kişiye özgü olması istenen tüm iç tasarımlarda gerçeğe entegre edilmiş dokusuyla doğallığın hakim olduğu mekanlar oluşturuyor. Doku ve çizgilerini ağacın doğal gövdesinden alan döşeme parçaları eşsiz olup hiçbir parça bir diğeriyle benzerlik göstermiyor. 

LAMİNE PARKELER 13 MM VE 18 MM KALINLIĞINDA

“Orman başına daha fazla zemin” sloganıyla ilerleyen Bolefloor, yalnızca estetik açıdan çekim gücü yaratmakla kalmayıp, optimizasyon teknolojisiyle doğal kaynakları koruyarak doğa dostu yaklaşım gösteriyor. İşlenmemiş ve cilalanmış yüzey seçeneklerinin yanı sıra eskimiş ve yıpranmış bir görünüm isteyenler için de fırçalanmış yüzey seçenekleri ile kişisel zevkleriniz, konsepte uyumluluğu ve kullanım alanı göz önünde bulundurularak seçiminize sunuluyor. Bolefloor parkeler, 600-3.000 mm. uzunluğunda ve 150-350 mm. genişliğinde üretilebilmekte olup, masif parkenin kalınlığı 20 mm, lamine parkeler ise 18 mm ve 13 mm kalınlığında satışa sunuluyor. Marka Bolefloor, Boleform ve Curv8 adı altındaki üç ayrı ürün gamıyla;  konutlar, ticari alanlar ve perakende satış alanları gibi birçok farklı alanda tasarımsal çözümler sunuyor. 

kibrID MATERIAL Bolefloor “Orman başına daha fazla zemin”