Ofis Tekin

Ofiste akıllı mobilya dönemi başladı!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 20.04.2015
Günün büyük kısmının geçirildiği ofislerde tercih, kolay kullanım sunan ve sağlıklı mobilyalar oluyor.
Çalışma saatlerinin uzunluğuna dikkati çeken ofis mobilyası üreticileri, mobilya rahatlığı ve çalışma gruplarının kolay kullanım sunmasının ofis çalışanlarının performansları üzerinde önemli etki sağladığını vurguluyor. Performans artırmanın formüllerinden biri de ofiste yeni gelişen “akıllı mobilyalar”… 

Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, iş dünyasından aldıkları taleplere göre AR-GE yaptıklarını ve tasarım çalışmaları geliştirdiklerini kaydetti.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı ürünlerin gün geçtikçe farklı sektörlere yayılmaya devam ettiğini belirten Cemal Tekin, şunları söyledi:

“Günün büyük kısmının geçirildiği ofislerde tercih, kolay kullanım sunan, sağlıklı mobilyalar oluyor. Çalışanlar, evlerinde olduğu gibi rahatı gün boyu vakit geçirdikleri işyerlerinde de görmek istiyorlar. Sonuçta bizim sektörde de akıllı mobilyalar gelişmeye başladı. Özellikle omurga dostu akıllı ofis mobilyaları üreterek uzun çalışma saatlerini çile olmaktan çıkarıyoruz.”

Tekin, vücut sağlığının uyuyorken ve evdeyken ne kadar önemliyse, iş yerinde de bir o kadar önemli bir konu olduğunun altını çizerek, akıllı ofis mobilyalarının, çalışma saatleri uzun ve masa başı çalışanlarda bel ve sırt ağrılarını ciddi şekilde azalttığını bildirdi.

 

Ofiste akıllı mobilya dönemi akıllı mobilya ofis mobilyaları Ofis Tekin Cemal Tekin