Ideal Standard

Kütüphaneden daha sessiz banyolar için yeni teknolojiler!

Dekorasyon 18.04.2017 14:02

Ideal Standard markası, geliştirdiği yeni teknolojilerle kütüphaneden daha sessiz banyolar hayata geçiriyor.

Geliştirdiği ürünlerle sektöre liderlik eden Ideal Standard, fısıltıdan bile daha az ses şiddetine sahip gömme rezervuarları ile banyolardaki yerini alıyor.

Kanalsız klozet olarak bilinen Rimless teknolojisinin ve bataryalarda kullanılan seramik kartuşun mucidi Ideal Standard'ın bir diğer teknolojisi son derece sessiz çalışan gömme rezervuarlar oldu. 17 dB ses ile çalışan Ideal Standard gömme rezervuarlar banyolardaki estetik görünüm ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. 

Bir kütüphaneden daha sessiz banyolar için...

Yüksek performanslı doldurma fonksiyonu ile dikkat çeken 17 Db Ideal Standard Gömme Rezervuarlar adeta bir fısıltı kadar sessiz çalışıyor. Sessiz çalışma özelliği dolayısıyla NF1 sertifikasına sahiptir.

Su sızıntısını ve terlemeyi önlüyor

2/4 lt çalışma debisine sahip gömme rezervuarlar, polipropilen (PP) malzemeden yapılmış strafor gövdesi sayesinde duvar seramiği ve borularda oluşabilecek her türlü su sızıntısını ve terlemeyi önlüyor. Çevreci ve kullanıcı dostu Ideal Standard'ın gömme rezervuarları, hem tuğla hem de alçıpan duvarlara özel çözümler sunuyor, hızlı ve kolay montaj imkanıyla dikkat çekiyor. 

İnce formu estetik görünümü koruyor

Duvar içerisine monte edilen 400 kg yüke dayanıklı Ideal Standard gömme rezervuarlar, ince formlu yapıları sayesinde banyolardaki estetik görünümü koruyor. Fısıltı kadar sessiz çalışan, etkili Ideal Standard Gömme Rezervuarlar eko çalışma debileri ile de su tasarrufuna yardımcı oluyorlar. Korozyona dayanıklı ve ekstra hiçbir malzemenin gerekmediği kolay kurulum sağlayan özellikleri de ürünü ön plana çıkaran önemli detaylar arasında yer alıyor.