Kenwood kMix Boutique kahvaltı serisi mutfaklara renk katıyor

Kenwood kMix Boutique kahvaltı serisi mutfaklara renk katıyor

Dekorasyon 13.02.2014 14:50

Kenwood, kMix Boutique kahvaltı serisi romantik kahvaltılar hazırlayın

Mutfakların havasını değiştirdiği kadar, romantik kahvaltıların da vazgeçilmezi olan “kMix Boutique Kahvaltı Seti”, mutfaklara aşkın rengi kırmızıyı taşıyor. Sevgilinize “Kenwood kMix Boutique kahvaltı serisi” ile hazırlayacağınız kahvaltılar, aşkınıza romantizm katacak. Kenwood'un tasarım harikası kMix Boutique kahvaltı serisi, mutfaklarında ünlü İngiliz tarzını yaşatmak isteyenlerin bir numaralı tercihi. 60'lı yılların klasik ve vazgeçilmez tasarımlarıyla modern teknolojiyi kMix Boutique Kahvaltı Setinde bir araya getiren Kenwood, mutfakların havasını değiştiriyor. Kahvaltılara romantizm katan kMix Boutique Kahvaltı Seti, kalitesinin yanı sıra parlak görünümüyle de dikkat çekiyor. Su ısıtıcısı, ekmek kızartma makinesi ve kahve makinesinden oluşan Kenwood kMix Boutiqe kahvaltı setinin kırmızı rengi, mutfaklara romantik bir hava katarak renk getiriyor. Kenwood kMix SJM023 Su Isıtıcısı, parlak metal gövdesi, paslanmaz çelik örgü filtresi ve 360 derece dönen tabanı ile mutfağınıza şıklık katarken, aynı zamanda kullanım kolaylığı sunuyor. Kenwood kMix TTM028 Ekmek Kızartma Makinesi, iki yuvalı ekmek kızartma haznesi, entegre iptal düğmesi, paslanmaz çelik kırıntı tepsisi ile kahvaltılarınıza mis gibi kızarmış ekmek kokusu yayıyor. 

Kenwood kMix CM029 Kahve Makinesinin, mükemmel ısıtma sistemi yüksek kalite alüminyum döküm ergonomik gövdesi, kalibre cam sürahi ve anti damlatma vanası ile eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor. 

Kenwood kMix Boutique kahvaltı seti, mavi, yeşil, turuncu, sarı ve pembe renk alternatifleri ile hem Sevgililer Günü kahvaltılarınıza hem de sevdiğinize alacağınız hediyelere renk katıyor.

Kenwood Kmix Boutique Kahvaltı Seti SJM023 Su ısıtıcısı tavsiye edilen satış fiyatı; 179 TL, TTM028 Ekmek Kızartma Makinesi tavsiye edilen satış fiyatı 179 TL, CM029 Kahve Makinesi tavsiye edilen satış fiyatı; 249 TL'dir.