Kelebek gençlere özel kampanyası

Kelebek’ten gençlere özel yüzde 10 indirim fırsatı…

Dekorasyon Emine Pile 19.05.2015
Kelebek, 18-16 Mayıs tarihlerine özel hazırladığı kampanya ile yüzde 15 indirim ve hediye çeki kampanyasının üzerine, yüzde 10 indirim daha sunuyor.
Dinamizmi yansıtan çizgilere ve modüler ünitelere sahip ‘yeni nesil genç odaları' ile özel yaşam alanları kuran Kelebek'in artı yüzde 10 indirim fırsatını kaçırmayın.  

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek, aynı zamanda ilk çocuk ve genç odasını üreten marka olarak, ‘19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na özel indirim kampanyası düzenliyor. 18 -26 Mayıs 2015 tarihlerinde geçerli kampanya ile Kelebek, mevcut yüzde 15 indirim ve hediye çeki kampanyasının üzerine, ekstra yüzde 10 indirim daha sunuyor. 

Trendleri belirleyen iddialı koleksiyona sahip olan Kelebek; ürün gamında her zaman özel bir yer tutan genç odalarını, yeni nesil ürünlerle hayata geçiriyor. Genç odası modüllerinden en az 3 ürün (Dolap, karyola, baza, çalışma masası, şifonyer) alan müşterilerine çok avantajlı seçenekler sunan Kelebek, çocuk ve gençleri aileleriyle birlikte Türkiye'nin dört bir yanındaki seçkin mağazalarına bekliyor. 

Kelebek, 7 yaşından 17'ye kadar kullanım kolaylığı sunan estetik ve dayanıklı modelleri ile her zaman çocuk ve gençlerin ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Kelebek gençlere özel kampanyası