Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya, Damimo ile kullanıcıları konforla buluşturuyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 02.04.2015
Kelebek, klasik mobilya çizgilerinin izlerini taşıyan modern salon takımı ‘Damimo’ ile evlerde sade ve şık bir atmosfer oluşturuyor.
Farklı beğeniler için tasarlayıp ürettiği seçkin koleksiyonlarını, en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan Kelebek Mobilya, yeni tasarımlarıyla evlerde fark oluşturmaya devam ediyor. ‘Damimo' salon takımı ile klasik mobilyanın modernlikle birleştirilmiş tasarımını evlere taşıyan Kelebek; kendine özgü tarzı olan, sadeliği ve şıklığı bir arada seven tüketicilere hitap ediyor.  

Dayanıklı iskelet yapısıyla öne çıkan ‘Damimo', farklı renk seçeneklerinin yanında, yumuşak dokunuşlu kumaş alternatifleriyle birlikte sunuluyor. Kumaş seçimine bağlı olarak klasik ya da modern evlerde kullanılabilen ‘Damimo'nun estetik ve modern duruşu, kapitoneli tasarımla güçlendiriliyor. Kelebek, ahşap lake baza ayaklı salon takımını yerden yüksek tasarımla da farklılaştırıyor. 

Modern, sade ve farklı çizgisiyle ‘ulaşılabilir tasarım' konseptini benimseyen Kelebek, ‘Damimo' salon takımını oluşturan tekli koltuğu 995 TL, üçlü koltuğu 2.785 TL, takımın tamamını ise 3.780 TL'den satışa sunuyor. 

Kelebek'in tüm ürünleri gibi ‘Damimo' salon takımı da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı'na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.

Kelebek Mobilya Kelebek Mobilya Damimo Kelebek Mobilya ürünleri