Arçelik kapsüllü kahve makinesi

Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi'ne Altın Ödül!

Dekorasyon Emine Pile 01.03.2016
Arçelik A.Ş. tarafından, Selamlique katkısı ile tasarlanan Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi, IF Design'dam Altın Ödül'e layık görüldü.
Arçelik'in inovasyon anlayışının, Selamlique'ın kahve uzmanlığı ile birleştiği 21 patentle korunan Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi, dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan IF Design'da Türkiye'ye ilk kez mutfak ürünleri alanında ‘Altın Ödül'ü getirdi.

Arçelik ve Selamlique'ın Türk Kahvesi kültürünü dünyaya taşıma heyecanı ile hayata geçirdiği Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi'nin uluslararası ve prestijli bir platformda ödüllendirilmesi, bu yenilikçi yaklaşım ve global hedeflerin başarısını ortaya koyuyor. Tazeliği, tadı ve mükemmel porsiyonuyla sunulan Türk Kahvesi kapsülü ve makinesi ile artık tüm dünyada kolaylıkla Türk Kahvesi hazırlanıp içilebilecek. Taze çekilmiş kahve keyfini ideal köpük ve lezzetle sizlere her fincanda sunan kapsüllü kahve makinesi ile Türk kahvesi yapmak, hiç bu kadar pratik olmamıştı.

Arçelik A.Ş, IF Design 2016 'da ayrıca Flush Handle Buzdolabı, USA FS Fırın, USA Pro Fırın, Telve ve Zeus Divide & Cook ürünleri ile ürün tasarımı kategorisinde aldığı ödüllerle toplamda 6 ödülle tasarım alanındaki başarısını taçlandırdı. Münih'te BMW Müzesi'nde düzenlenen törende ödülleri Arçelik A.Ş. Endüstriyel Tasarım Direktörlüğünden Nihat Duran aldı.

60 yıldır tasarımları ödüllendiriyor

60 yılı aşkın süredir düzenli olarak gerçekleştirilen IF Design Ödülleri'nde dünyanın dört bir yanından binlerce ürün bu yıl marka ürün tasarımı, iletişim tasarımı, ambalaj tasarımı, iç mimari, profesyonel konsept ve hizmet tasarımı gibi kategorilerde yarışıyor.

Arçelik kapsüllü kahve makinesi Selamlique IF Design Nihat Duran