Mimar Selim Yuhay

Kale ile hayalinizdeki banyoya sahip olun! Nasıl mı?

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 12.12.2014
Kale'nin hayata geçirdiği ‘Hayalimdeki Banyo’ uygulamasıyla; banyosunu değiştirmek isteyenlere mükemmel bir banyoya kavuşma şansı sunuyor
Banyonuzu yenilemek mi istiyorsunuz? 'Hayalimdeki Banyo' uygulaması tam da size göre...

Banyosunu yenilemek isteyen herkesin ilgisini çeken uygulamaya katılanların arasından seçilecek şanslı kullanıcı, Kale tasarımacıları ve Mimar Selim Yuhay'dan oluşan seçici jüri tarafından belirlenecek. 

Banyonu neden değiştirmek istediğini anlat, hayalin gerçekleşsin

www.hayalimdekibanyo.com adresinden uygulamaya katılmak için, fotoğrafını çektiğiniz banyonuzu neden değiştirmek istediğini anlatan bir yazıyı paylaşmanız yeterli. Eski banyo fotoğrafları ve kullanıcının belirttiği ihtiyaçlara göre jüri tarafından seçilen banyo; Çanakkale Seramik, Kalebodur ve Kale ürünleri kullanılarak, Mimar Selim Yuhay'ın dokunuşlarıyla baştan yapılacak. 

“Yeni uygulamalarımızla fark oluşturacağız”

Kale'nin hayata geçirdiği ‘Hayalimdeki Banyo' uygulamasında Çanakkale Seramik, Kalebodur ve Kale ürünlerinin kullanılacağını belirten Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Yenilikçi ürünlerimiz ve modern uygulamalarımızla, tüketicinin ihtiyacını karşılayacak önemli adımlar atıyoruz. Uluslararası platformda ödül alan projemiz ‘Kale 360' ve yeni kullanıma açtığımız ‘Hayalimdeki Banyo' gibi uygulamalarımızla sektörde fark oluşturmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kendi banyonu tasarla

Hayalimdeki Banyo' uygulamasıyla hayalleri gerçekleştirmeyi hedefleyen Kale, katılımcıları daha önce uygulamaya koyduğu, dünyada bir ilk olan ‘Kale 360' sistemiyle de tanıştırıyor. Her kullanıcının, kendi banyosunu kendisinin tasarlayabildiği bir sistem sunan Kale, www.kale360.com sitesi ile tasarım ve teknoloji açısından kullanıcı deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkararak, tasarımların üç boyutlu halini tüketicilerin beğenisine sunuyor. 

Kale Hayalimdeki Banyo Kale Hayalimdeki Banyo uygulaması Mimar Selim Yuhay