Kale Boya

'İS7ANBUL Efekt' ile mekanların havası değişiyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 13.01.2015
Kale Boya, benzersiz dekoratif stiller sunan modern serisi ‘İS7ANBUL Efekt’ ile büyüleyici mekanlar oluşturuyor.
Boya sektörünün öncü markalarından Kale Boya, sıradanlıktan sıkılan ve yaşam alanlarını farklılaştırmak isteyenlere, İS7ANBUL Efekt' serisinin zengin dekoratif seçeneklerini sunuyor. Renk alanındaki uzmanlığına efekt alternatiflerini de katan Kale Boya, ‘İS7ANBUL Efekt' ile yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. ‘İS7ANBUL Efekt', sedeften metaliğe, mermerden kadife efektine kadar değişik alternatifleri oluşturarak yaşam alanlarında farklılık oluşturuyor.

İstanbul'dan ilham aldı

Kale Boya'nın, İstanbul'un 7 tepesinden ilham alarak 7 renk seçeneğinden oluşturduğu ‘İS7ANBUL Efekt' serisi; sedef, metalik ve reflekte (yanar döner efektli) gibi farklı doku çeşitleriyle, tüketicileri alışılmışın dışında dekorasyon alternatifleri ile buluşturuyor.

Sihirli mekanlar

İç cephede ışıltılı mekanlar için sedefin en güzel tonları ve inci parlaklığı ‘İS7ANBUL Sedef' ile yaşam alanlarına girerken, ‘İS7ANBUL Reflekte' ışığa, bakış açısına ve zemine göre renk ve parlaklık değiştirerek her an farklılaşan mekanlar oluşturuyor. ‘İS7ANBUL Metalik' ise altın, gümüş, bronz ve lal renkleri ile metalin gizemiyle uygulandığı yere modern bir çizgi katıyor. ‘İS7ANBUL Orion Kumlu Metalik' ve ‘İS7ANBUL Aura Sedef Kadife' efektli iç cephe boyaları da sihirli mekanlar sunuypr.

Su bazlı çevre dostu boya kolayca temizleniyor

Su bazlı yapısıyla çevre dostu olan ‘İS7ANBUL Efekt' serisi, mükemmel silinebilme ve kolay temizlenebilme özelliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Dekoratif etki oluşturan özel dokunuşlar

Kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine dekoratif etki sağlamak amacıyla uygulanan ‘İS7ANBUL Efekt' serisi, modern evlerden kafelere, özel mekanlardan otellere kadar estetiğin ön planda olduğu her noktada karşımıza çıkıyor.

Kale Boya İS7ANBUL Efekt Kale Boya ürünleri