filli-boya-mimar-benim

Filli Boya Mimar Benim uygulaması yenilendi!

Dekorasyon Uğurcan Tokay 02.11.2016
Sektörünün lider firmalarından Filli Boya'nın Mimar Benim uygulaması yeni versiyonuyla mekanların renklerini belirlemeye devam ediyor.
Filli Boya'nın sektörde bir ilk olarak hizmete sunduğu Mimar Benim uygulaması, yeni özellikleri, moda renk ve kartelalarıyla yaşam alanlarının rengini belirlemeye devam ediyor.

Sektörde bir ilk olarak hayata geçirilen Mimar Benim; son teknoloji fonksiyonları, yepyeni özellikleri, en trend renk ve kartelaları ile yaşam alanlarınızın rengini belirlemeyi sizler için çok daha kolay hale getiriyor.

Filli Boya'nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkânı sunuyor. En son teknolojilerle geliştirilen renklendirme modülü sayesinde sektörde bir ilk olan “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde boyamasına olanak sağlıyor.

Gerek görselleri, gerek içeriği, gerek kullanımı açısından Türkiye'nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan “Mimar Benim”, yaşam alanlarının kolayca ve istenildiği gibi
renklendirilmesine imkân tanıyor.

Mimar Benim'in Yeni Versiyonuyla Yaşam Alanlarının Renkleri Belirlemek Çok Kolay…
Yepyeni özellikleri sayesinde çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yaşam alanlarının yeni renkleriyle görüldüğü uygulamada, yüzlerce renk alternatifinden kolayca faydalanılabiliyor. Mimar Benim aynı zamanda renk uzmanları tarafından önerilen renk tarzları ile uyumlu renklerin denenmesine de olanak sağlıyor.

“Mimar Benim” uygulaması, kullanıcıların tercih ettiği dört renklendirme alternatifini kolaj yaparak sosyal medya mecralarında paylaşma ve arkadaşlarından fikir alma imkanı da sunuyor. Ayrıca projenin öncesi, planlanan hali ve uygulama sonrasındaki hali  fotoğraf olarak paylaşılabiliyor.

Filli Boya'nın getirdiği mobil yenilik ile yaşam alanların yaratılmasında kolaylık sağladığı “Mimar Benim” uygulaması online ve offline olarak kullanılabiliyor.

Beğendiğiniz renkler için ne kadar boya almanız gerektiğini hesaplayan basit “Boya Hesabı” modülü ve projeniz için hangi ürünleri ve malzemeleri ne kadar almanızı gösteren yardımcı “Alışveriş Listesi” sayesinde de ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada mevcut. 

Mimar Benim uygulaması içinde yer alan “En Yakın Bayi” modülü sayesinde en yakın Filli Boya bayisinin iletişim bilgilerine ve yol tarifine de  hemen ulaşmak mümkün. Yardımcı asistan ve nasıl uygulanır videoları Mimar Benim kullanımı konusunda size yönlendirirken, akıcı flat tasarım özellikleri de yenilenmiş yapısının içinde uygulamaya farklılık katıyor.

filli boya mimar benim mimar benim uygulaması