fakir ısıtıcı

Fakir, son teknoloji ısıtıcılarıyla evleri ısıtıyor

Dekorasyon Emine Pile 07.11.2016
Fakir Hausgeräte'nin RH-12 Halojenli Yağlı Radyatör ve RF-11 Turbo Yağlı Radyatör ısıtıcıları, soğuk günlerde evinizi ısıtacak.
Üstün teknoloji ve yüksek ürün kalitesinden ödün vermeyen Fakir Hausgeräte, kış mevsiminin kendini hissettirmeye başladığı bugünlerde son teknoloji ısıtıcılarıyla evleri ısıtıyor. Fakir Hausgeräte'nin RH-12 Halojenli Yağlı Radyatör ve RF-11 Turbo Yağlı Radyatör ısıtıcıları petek sayısı az olan veya elektrikli ısıtıcıların yetmediği mekanlara ısıyı eşit miktarda dağıtarak, soğuk havayı dışarıda bırakıyor.

12 dilimli RH-12 halojenli yağlı radyatör, 2800 watt gücünde olup halojen tüpü sayesinde ortam sıcaklığını kısa sürede artırma özelliğine sahip. 11 dilimli yağlı radyatör RF-11 Turbo ise 2500 watt gücüyle ortamı ideal sıcaklığına ulaştırırken, elbise askılığı ile eşyalarınızı da kurutuyor.

ELEKTRİK TASARRUFU SAĞLIYOR 

Fakir yağlı radyatörler ısı ayarlı termostatı sayesinde elektrik tasarrufu sağlayıp, bulunduğu mekanın her noktasını eşit oranda ısıtıyor. Aşırı ısınma koruma sistemi, devrilme durumlarına karşı elektrik kesme özelliği güvenli kullanım sağlıyor. Radyatörlerde kullanılan çevre korumalı yağın hiçbir yan etkisi bulunmazken, düşük ses seviyesiyle evlerde gürültü kirliliğine sebep olmuyor. Fakir RH-12 Halojenli Yağlı Radyatör ve RF-11 Turbo Radyatör şık ve ergonomik tasarımıyla gereksiz yer kaplamıyor ve tekerlekleri sayesinde kolayca istenilen yere hareket ettirilebiliyor.

Alman teknolojisinin nesillerdir güvenilen markası Fakir Hausgeräte, geniş ürün gamıyla hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.

fakir Fakir Yağlı Radyatör Fakir ısıtıcı