Ersa ile Mekanlar: Çalışma

Ersa ile Mekanlar: Çalışma başlıklı etkinlik düzenleniyor

Dekorasyon 06.03.2018 15:25

Ersa, farklı disiplinlerden profesyonellerin mekanlar hakkındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşmasına olanak tanıyan bir etkinlik düzenliyor.

Ofisler, ortak çalışma alanları, paylaşımlı ofisler, evler, kafeler derken; çalışma mekanları adeta evrim geçirdi. Bu değişime teknoloji ve kuşak farklılıklarının da eklenmesi, yeni çalışma kültürleri oluşturdu. Bugün nerede, nasıl çalışıyoruz? Yarının çalışma mekanları nasıl şekillenecek? Tüm bu sorular ve daha fazlası Ersa ile Mekanlar: Çalışma başlıklı etkinlikte tartışılacak.

Ersa, farklı disiplinlerden profesyonellerin mekanlar hakkındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşmasına olanak tanıyan bir etkinlik dizisini hayata geçirecek. Ersa ile Mekanlar: Çalışma başlığıyla 13 Mart Salı günü SALT Galata'da düzenlenecek ilk etkinlikte, çalışma mekanları tartışmaya açılacak. Çalışma kültüründeki değişim ile çalışma mekanlarının dünü, bugünü ve yarınının disiplinlerarası bir yaklaşımla ele alınacağı etkinliğe, dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth'un Çalışma Alanı Stratejisti Stefan Kiss de konuk konuşmacı olarak katılacak. 5 farklı oturumda 20  konuşmacının söz alacağı etkinlikte sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.