Emsan Damla Baharat setiyle mutfaklarda şık bir değişim!

Emsan Damla Baharat setiyle mutfaklarda şık bir değişim!

Dekorasyon 23.11.2012 17:12

Mutfakların öncü markası Emsan; yepyeni ve kullanışlı ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Tasarladığı kullanışlı ürünlerle kadınların mutfaktaki hayatını kolaylaştıran Emsan; yepyeni ürünü 7 parça Damla baharat setiyle mutfağınıza şık bir hava katıyor

 

Mutfakların öncü markası Emsan; yepyeni ve kullanışlı ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Tasarladığı kullanışlı ürünlerle kadınların mutfaktaki hayatını kolaylaştıran Emsan; yepyeni ürünü 7 parça Damla baharat setiyle mutfağınıza şık bir hava katıyor.

Geliştirdiği yeni ürünlerle mutfağımızın her köşesinde yer alan Emsan farklı boyutlarda üretilen Damla baharat setiyle mutfaklarınızda kullanışlı alanlar yaratıyor. Damla baharat setinin porselen yapısı baharatlarınızın uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlıyor.

Ekstra beyaz porselenden üretilen ve iki farklı boyutu bulunan 7 parçalı Damla baharat seti, şık görüntüsüyle her mutfağa uyum sağlıyor. Dayanıklı porselenden üretilen baharat seti, özel olarak tasarlanmış ergonomik yapısı ve yuvarlak kesimiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanılıyor.

Not: 7 Parça Damla Baharat Setinin Takımının tavsiye edilen satış fiyatı: 85 TL'dir.