Ege Vitrifiye standı

Ege Vitrifiye, CERSAIE’de adından söz ettirecek!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 23.08.2015
Dünya’nın en büyük seramik fuarı olarak nitelendirilen CERSAIE Seramik Fuarı’na katılacak olan Ege Vitrifiye yeni ürünleri ile iddialı.
CERSAIE Fuarı'na bu yıl 140 m2'lik bir stant ve dört yeni ürün ile katılım sağlayacak olan Ege Vitrifiye, ihracata yönelik ürün tasarımları ile göz doldurmayı hedefliyor. “İhracat pazarları için tasarlanan serilerin, CERSAIE Fuarı'nda alacağı yorumların firma adına çok önemli olduğunu belirten, Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “Orta-üst segment için geliştirdiğimiz iki serinin dizaynı, 2015 yılında çalışmaya başladığımız İtalyan tasarımcı Claudio Papa'ya aittir. Kendisi ile çalışmalarımız devam ediyor. Unicera Fuarı'na kadar portföyümüze birçok yeni modeller dâhil etmiş olacağız” dedi.

Fuarda sergileyecekleri bir başka yeniliğin de Orta-üst segmentte yer alacak “Selge” serisi olduğunu vurgulayan Savaş; “ALIA serimizden sonra Ege Vitrifiye'nin portföyündeki ikinci kanalsız model olacak. İnce çizgileri ile estetik, kalite ve fonksiyonelliği bir arada arayan, zor beğenenlerin tercihi olacağından eminiz” diyerek sözlerini noktaladı.  

 

 

 

Ege Vitrifiye Ege Vitrifiye Cersaie CERSAIE Seramik Fuarı