Ege Seramik

Ege Seramik'e Unicera Fuarı’nda büyük ilgi!

Dekorasyon 04.03.2015 09:48

Ege Seramik, 24-28 Şubat tarihleri arasında 27. kez düzenlenen Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Spring Collection 2015 koleksiyonunu tanıttı.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde her yıl olduğu gibi Türk seramik sektörünün nabzını tutan Unicera Fuarı bu yıl da sektör temsilcilerini ve profesyonellerini ağırladı.

Ege Seramik'in Spring Collection 2015 koleksiyonunda sergilenen mermer görünümlü Arden, Arizona, Bora, Calacatta, Champion serileri ve ahşap dokulu Barbados, Beachwood, Hazar serileri dikkatleri üzerine çeken ürünlerin başında yer aldı. Koleksiyonda ayrıca, Castel, Missiouri, Regina, Empire, Haven, Kingstone, Moon, Nepal, Strong, Volga, Zenit, Ege Tech, Jolly, Joyful, Riva serileri ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Unicera Fuarı'na katılımlarıyla ilgili konuşan Ege Seramik A.Ş Genel Müdürü Göksen Yedigüller; ‘' Her yıl olduğu gibi bu yılda farklı tasarımlarımızdan oluşan koleksiyonumuzla fuara katılım gerçekleştirdik. Spring Collection'da 33 tane birbirinden iddialı yeni serimizle fuarda farkımızı hissettirdik. Farklı ebat ve dokulardaki ürünlerimiz ziyaretçiler tarafından beğenildi. Ege Seramik olarak Unicera Fuarı'nı verimli bir şekilde tamamladık. 'dedi.

ARDEN;

Tasarımındaki şıklığı ve güçlü görüntüsü ile mükemmel bir birlikteliğin yansıması olan Arden serisi, doğal mermer görüntüsüyle sizi etkileyecek.

Digital Tile teknolojisi ile sırlı granit olarak üretilen Arden serisi, 33x99, 60x120 ve 80x80 ebatları ile farklı döşeme alternatifleri sunuyor. Seri, antrasit, fildişi, kahve ve cappuccino renk seçenekleri ile de her tarza uygun kullanılabiliyor.

REGİNA;

Şıklığı, modern tasarım ile kombinlemek isteyenler Regina serisinin büyüsüne kapılacak.  Eskitme modasının yansıması olan Regina serisi, düz dekorlarının yanı sıra geometrik desenlere sahip Palazzo dekorları ile ayrıcalıklı bir mekanlar oluşturma imkanı sunuyor.

Doğal bir zarafete sahip olan seri, 60x60 ebadı, bej, ceviz ve gri renk seçenekleri ile mekanlara ayrıcalıklı bir hava katıyor.

EGE TECH;

Düz, rölyefli, rektifiyeli ve lappato rektifiyeli yüzey seçeneklerine sahip Ege Tech serisi, modern görünümün yanı sıra dayanıklılığı ile dış mekanlarda da kullanım olanağı sağlıyor.

Renkli masse teknolojisi ile üretilen seri, 8 farklı renk seçeneği ve 4 farklı ebat seçeneği ile zevkinize göre dekorasyonunuzu oluşturma imkanı sunuyor. Seri mimari projelerde de tercih ediliyor.

SOUTH;

İlkbahar mevsimi adım adım yaklaşırken Ege Seramik doğanın uyanışından esinlenerek South serisini oluşturdu. Seri, ahşabın sıcaklığını ve doğanın samimiyetini mekanlarınızda buluşturma sözü veriyor.

Sırlı granit olarak üretilen seri, 15x90 cm ebadı, gri, bej ve kahve renk seçenekleri ile sahip olmak istediğiniz dekorasyonunuzu belirlemenize yardımcı oluyor. Seride yer alan etnik desenli dekorlar çekici tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor.

INFINTY;

Sabahları sizi güne uyandıran, gün içerisinde enerjinizi yenileyen, akşamları ise yorgunluğunuzu alan yerler yaşam alanlarınızdır. İnfinty serisi, sahip olduğu doğal taş görüntüsü ile her gününüze enerji katmaya hazırlanıyor.

30x60 ebadında sırlı granit olarak üretilen seri, beyaz, bej ve antrasit renk seçenekleri ile mekanlarınıza hareket katmaya hazırlanıyor.