dyo

DYO Mavi-Turkuaz Renk Damlası ile huzur veren ortamlar...

Dekorasyon 22.11.2017 17:34

DYO’nun yeni kartelası Renk Yağmuru’nda yer alan Mavi-Turkuaz Renk Damlası, huzur veren ortamlar oluşturmanızı sağlıyor.

DYO'nun doğadan ilham alarak hazırladığı Renk Yağmuru kartelasında yer alan Mavi-Turkuaz Renk Damlası kartelasında mavinin 24 değişik tonunu bulabilir, dilerseniz kendi mavinizi oluşturabilir ve renginizi kişiselleştirebilirsiniz.
 
Özgürlüğün rengi olarak tanınan mavi-turkuaz, insana evrenin bir parçası olduğunu en çok hissettirenrenk olarak tanınıyor. Mavi, kendi sınırlarını aşarak kitaplara, filmlere, şiirlere de konu olan bir renk. Denizin ve gökyüzünün rengi olan mavi-turkuaz yaşamın geçtiği her alanda sakin, dinlendirici aynı zamanda temiz ve aydınlık, hislerini beraberinde getiriyor.
 
DYO'nun, doğayı referans alarak hazırladığı Mavi-Turkuaz Renk Damlası, tercih edildiği mekana sağlık ve temizlik hissini de getiriyor. 
 
Bu yılın trend renkleri arasında yer alan mavi-turkuaz, özellikle turuncu rengi ile birlikte kullanıldığında mekanlarınızda etkin bir kontrastlık elde etme imkanı da sunacak.