Rasch duvar kağıdı, çocuk odaları için duvar

Çocuklar duvarlarını artık özgürce boyayabilecek!

Dekorasyon Emine Pile 09.11.2016
Rasch markasının çocuklar ve gençler için özel olarak tasarladığı duvar kağıtları çocuklara benzersiz bir deneyim yaşatacak.
Çoğunlukla yasak olduğunu bilseler de, çocukların en büyük büyük zevklerinden biridir duvarlarını özgürce boyamak ve onları istedikleri gibi süslemek… Belki bazıları için biraz geç kalınmış olabilir ama boyanabilir ve fosforlu duvar kağıtları, şimdiki çocuklar ve hep çocuk kalanlar için gerçek oldu!

Rasch markasının “Kids & Teens II” koleksiyonunda yer alan boyanabilir duvar kağıtları ile gündüz rengarenk olacak çocuk odaları, fosforlu modelleri ile de gece ışıl ışıl olarak 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanacak.

ÇOCUKLUK GÜNLERİNİZİ HATIRLATACAK

Koleksiyon, farklı fonksiyonlara sahip özellikli ürünlerinin yanı sıra uçsuz bucaksız galaksilerden kahramanlıkları ile meşhur şövalyelere, gökyüzünde süzülen kuşlardan birbirinden etkileyici duvar yazılarına uzanan birçok desen ve renk alternatifi daha sunuyor.

Baktıkça o tatlı çocukluk günlerinizi anımsayacağınız “Kids & Teens II” duvar kağıdı koleksiyonu ile siz de çocuklarınıza benzersiz bir deneyim yaşatmaya ne dersiniz?

Rasch markasının tüm koleksiyonlarında olduğu gibi “Kids & Teens II”; insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmamasının yanı sıra temizlenebilme, güneş ışınlarına dayanıklılık gibi birçok kalite ve teknik özelliğe sahip. Bu özelliği ile koleksiyon, ailelere çocuk odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri seçenekler sunuyor.

Rasch Kids & Teens II çocuk odaları için duvar