Filli Boya’nın bahar renkleri

Çocuk odalarına bahar geldi

Dekorasyon Emine Pile 26.03.2015
Renklerin sadece hayatımıza parlaklık katmakla kalmayıp, psikolojik ve fizyolojik gelişimimizi de doğrudan etkiledikleri artık bilinen bir gerçek.
Baharın gelmesiyle birlikte evlerde canlanmanın ve değişim yapmanın tam zamanı. Kendini yenilemeye başlayan doğa pembe, sarı, yeşil ve mavi tonların en özel hallerini bizlere sunarak iç mekanlar için ilham kaynağı oluyor. Çocuk odalarınızda da Filli Boya'nın bahar renklerini kullanarak canlandırıcı ve kişilik sahibi mekanlar sunmanız mümkün.

Çocuklarınızın iştahını açmak ve onları daha enerjik hale getirmek istiyorsanız Filli Boya Coloration serisinden Küllü Pembe rengini kullanabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun metabolizmasını ve kan basıncını hızlandıracaksınız.

Sarı rengin çocuklar üzerinde konsantrasyonlarını arttıran bir etkisi vardır. Filli Boya Coloration renklerinden sarı tonlardaki Ada rengi çocuklarınızı neşelendirecek, vücut ısısını düzenlemesine yardımcı olacak ve enerji üretimini arttıracak.

Çocuklarınızın sakinleşmesini ve arkadaş canlısı olmasını istiyorsanız Düş Yeşili veya Çayır rengini  tercih etmelisiniz. Böylece yeşilin iyileştirici etkisini çocuklarınızın odasına taşırken gözlerini dinlendirip görme gücünü arttıracaksınız.

Mavi renk çocuklarınızın duygularını sakinleştirdiği ve bedenini dinlendirdiği için özellikle başkalarıyla iletişim kurarken duyarlı ve güvenilir bir atmosfer sunar. Kadet Mavi veya Yıldız Tozu renkleri çocuklarınızın metabolizmasını yavaşlatır ve zihinsel sakinlik sağlayıp duygusal dengeyi sağlar.

çocuk odalarında kullanılan Filli Boya Coloration Filli Boya’nın bahar renkleri