Vivien serisi karolar

Çanakkale Seramik'in Vivien serisi evinize ferahlık getirecek

Dekorasyon 11.04.2017 13:03

Renkli dekorları ile öne çıkan Çanakkale Seramik'in Vivien serisi, parlak ve pürüzsüz dokusu ile mekanlara ferahlık getiriyor

Özellikle banyolara canlılık katan tasarımıyla ayrışan Vivien serisi, renkli dekorları ile öne çıkıyor. Vivien serisinin 30x60 cm boyutundaki duvar karoları ve full dekorları ile 60x60 cm ebatlı sırlı granit yer karoları, konut içi kullanıma farklı seçenekler getiriyor.

Yer karolarının tekil olarak koridor ve ıslak mekanlarda kullanımıyla da iç açıcı bir etki sağlayan Vivien serisi, ‘kemik', ‘kahve' ve ‘gri' renklerinde üretilerek tüketicinin beğenisine sunuluyor. 

Tasarımcıların vazgeçemediği cement dokusunun fluluğu ve derinliğini de yansıtan Vivien serisi, mekanlara sade ve şık bir görünüm kazandırıyor. Vivien serisinin ‘mavi' ve ‘kahve' dekorları ise bu sakinlik ve yalınlığa hareket katarak, dinamik mekanlar sunuyor. 

Banyoların yanı sıra mutfaklarda tezgah arası kullanım için de ideal bir seçenek olan Vivien'in tuğla dekorları, mutfak mobilyaları ile uyumlu modern görünümüyle öne çıkıyor.