Fatih Kıral Mobilya

Bu mobilyalara sanatçı eli değdi!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 05.02.2015
Fatih Kıral Mobilya’nın ev sahipliğinde Türkiye’ye gelen Caracole Light by Schnadig’in Modern Artisan koleksiyonunun her parçasına sanatçı eli değdi.
Fatih Kıral Mobilya'nın ev sahipliğinde Türkiye'ye gelen Caracole Light by Schnadig ‘' Modern Artisan'' koleksiyonu mağazalardaki yerini aldı.

Keyifli yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen koleksiyonun her parçasına sanatçı eli değdi. Koleksiyonu yakından görmek,  metal, cam ve ahşabın birbiriyle uyumunu evinizde deneyimlemek için sizi en yakın Fatih Kıral mağazasına davet ediyor.

Amerika'nın önemli mobilya markalarından Schnadig Fatih Kıral Mobilya güvencesi ile Türkiye'ye geliyor. Yerli üretimde başarısını ortaya koyan Fatih Kıral, 50'yi aşkın dünyaca ünlü markanın da temsilciliğini yapıyor. 

Caracole Light by Schnadig 2015 koleksiyonuna verdiği isimle de adından söz etmeye değer. Üretilen mobilyaları sanatçı dokunuşları ile bütünleştiren Modern Artisan koleksiyonun da etkileyici formlar kullandı.

Yeni koleksiyonda soft altın metaller, cam, koyu renk ahşap kullanılırken, uygulanan doğal patine cila ile de saf güzelliği temsil ediyor. 

Modern Artisan Fatih Kıral Mobilya Caracole Light by Schnadig Modern Artisan koleksiyonu