Bosch Classic ankastre seti ve düğün pastası

Bosch Classic ankastre seti evleneceklere cazip fırsatlar sunuyor

Dekorasyon 16.04.2014 10:33

Bosch Ev Aletleri, şık tasarımlı, yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran ankastre ürünleri ile mutfaklara yeni bir soluk getiriyor

Bosch, Nisan ayına özel kampanyası kapsamında A enerji sınıfından yüzde 20 daha fazla tasarruflu fırın, dört gözü gazlı ocak ve piramit tasarım davlumbazdan oluşan Classic 1 ankastre setin fiyatını, 1.665 TL yerine 1.069TL'ye indirerek evlilik hazırlığı yapanlara kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Üstelik kampanya kapsamında Maximum kart sahiplerine özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatı da bulunuyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, evlilik hazırlığı içinde olanların, ankastre şıklığını mutfaklarına indirimli fiyatlarla taşıyabilmesi için özel bir kampanya sunuyor. Nisan ayı süresince geçerli olan kampanya kapsamında metalik renkli Classic 1 ankastre seti, 596 TL'lik bir indirimle 1.665 TL yerine 1.069 TL'ye satışa sunuluyor. Bosch Classic 1 ankastre seti, A enerji sınıfından bile yüzde 20 daha fazla tasarruflu HBN 301E2T fırın, dört gözü gazlı NGU 4151LT ocak ve piramit tasarım DKE 615A davlumbazdan oluşuyor. Üstelik Maximum kart sahipleri, peşin fiyatına 9 taksit fırsatından da yararlanabiliyor.