Beko kombi modelleriyle enerjiden tasarruf edin

Beko kombi modelleriyle enerjiden tasarruf edin

Dekorasyon 11.11.2013 12:51

Beko'nun yeni kombi modelleriyle enerjiden tasarruf etme fırsatı sunuluyor

Beko, kış ayları yaklaşırken birbirinden üstün özellikli ürünleriyle çok özel fırsatlar sunuyor. Beko markalı kombileri tercih eden tüketiciler hem tasarruflu ısınıyor hem de çok özel imkanlardan yararlanabiliyor.

Kış ayları yaklaşırken Beko kombi tercih edenlere 300 TL değerindeki kombi keşif hizmeti, ürün nakliye hizmeti, eski kombinin demontaj hizmeti, kombi montaj seti ve kombi montajı ücretsiz olarak sunuluyor. Beko ayrıca kombinin uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için 4 yıllık ek garanti süresi ve bu ek süre içinde 4 adet yıllık bakım hizmeti hediye ediyor.

Beko 20 Y PRMX LCD kombi 4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunuyor. LCD kontrol paneliyle son derece kolay kullanım imkanı sunan ürün kısmi yük ve 40-30 test koşullarında yüzde 109 verimli olma özelliği de taşıyor. Hava-Gaz ön karışımı ile tüm çalışma aralıklarında yüksek verim sağlayan ve 10 °C sıcak su hassasiyeti bulunan Beko kombi, paslanmaz çelik brülör grubunda yer alıyor.

Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplamasıyla dikkat çeken Beko 20 EK LCD kombi 3 yıldız enerji verimliliği sunuyor. LCD kontrol paneliyle kolay kullanım imkanı sağlayan Beko kombi arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam ediyor. Geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlayan ürün, kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile de kullanım kolaylığı sunuyor.