balkon tasarımı

Balkon ve teraslarda fonksiyonel tasarımlar

Dekorasyon Emine Pile 14.11.2016
Balkon ve teraslarda ihtiyaçlarınıza göre zarif ve fonksiyonel tasarımlar…
Balkonlar için fonksiyonel tasarımlar arayanlar için pek çok ürün bulunuyor. Yazın vazgeçilmez mekânı balkonlar için fonksiyonel tasarımlar, inanılmaz pratik ve işlevsel olabiliyor. Özellikle küçük balkonlar için ideal olan tasarımlar, mangaldan masaya kadar pek çok şeyi daha pratik yaparken bunu minimal olarak başarabiliyor. Böylece size daha fazla kullanılabilir alan açılmış oluyorlar.

Yaz aylarının vazgeçilmezi balkonlar 

Temiz hava alıp günün yorgunluğunu atmak için en keyifli alanlardır. Akşam yemeğinden sonra keyif kahvelerini yudumlamak gibisi yoktur. Balkondaki keyfi ve konforu artırmak için de bazı mobilya ve aksesuarlara ihtiyacımız olduğu kesin. Sandalye, masa, saksılar, belki de bir mangal… Hepsi, ayrı bir keyif yapma unsuru… Küçük bir balkona hepsini sığdırmak tasarımcıların akıllı ürünleri sayesinde hepsi mümkün. Akıllı tasarımlar sayesinde hem siz hem de misafirleriniz keyif ve konforundan ödün vermek zorunda kalmayacak. Örneğin güzel çiçeklere ve saksılara yer vermek, küçük balkonlarınız için engel değil. Ya da yeterli alanınız yoksa kahvenizi koyabileceğiniz minik bir sehpa sizin olabilir. Üstelik fonksiyonel olduğu kadar son derece şık.

Böylelikle balkonlar için fonksiyonel tasarımlar sayesinde hem sizin hem de misafirleriniz için daha geniş alanlar bırakmış olursunuz.

balon tasarımı teras dekorasyonu