Arkiteam Mimarlık

Arkiteam Mimarlık, İtalya’da yine ödülleri topladı!

Dekorasyon 17.04.2018 16:38

2015 yılından bugüne kadar markalı konut sektöründe birçok başarılı projeye imzasını atan Arkiteam Mimarlık, yeni başarılarla yoluna devam ediyor.

Özgün tasarımları ve her projeye özel geliştirdiği konsept çözümlerle adından sıkça söz ettiren Arkiteam Mimarlık, sektördeki 3. senesinde İtalya'dan 4 ödül kazandı. İtalya'da düzenlenen A' Design Award and Competition'da toplam 4 ödüle birden layık görüldü.

Kuruluşunun ilk yılında İtalya'da düzenlenen A' Design Awards'tan ve Amerika'da düzenlenen IDA Design Awards'tan aldığı ödüllerle başarısını uluslararası arenada tescilleyen Arkiteam, bu yıl ise 2 gold, 1 bronz, 1 silver tasarım ödülü ile başarılarına başarı ekledi.

ZEYTİNBURNU SATIŞ OFİSİ 5 TELSİZ İŞ ORTAKLIĞI-Gold A'Design Award

Kısa sürede büyük başarı elde eden ve sektördeki faaliyetlerini her geçen yıl artıran Arkiteam Mimarlık'ın deneyimli genç ekibi, yeni ödüller kazanmayı hedefliyor.

Satış ofisi, örnek daire, sosyal tesis, ofis ve lobi gibi farklı mekan tasarımları gerçekleştirerek, Türkiye'nin önde gelen birçok markasına mimari planlama ve iç mimari tasarım anlamında çözümler üretiyor.

AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER SATIŞ OFİSİ-Gold A'Design Award

İtalya'da düzenlenen dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden A' Design Award and Competition'da 4 ödül alan Arkiteam Mimarlık'ın aldığı ödüller ve projeler;

  • ZEYTİNBURNU SATIŞ OFİSİ 5 TELSİZ İŞ ORTAKLIĞI-Gold A'Design Award
  • AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER SATIŞ OFİSİ-Gold A'Design Award
  • ARICILAR SATIŞ OFİSİ ARICILAR İŞ ORTAKLIĞI-Silver A'Design Award
  • ÖZGÜVEN OFİS ÖZGÜVEN MİMARLIK-Bronz A'Design Award

ARICILAR SATIŞ OFİSİ ARICILAR İŞ ORTAKLIĞI-Silver A'Design Award

3 SENEDE TOPLAM 7 ÖDÜL!

Arkiteam Mimarlık Kurucu Ortağı Seda Dündar Emlaktasondakika.com'a şu açıklamalarda bulundu;

“Yaptığı özgün tasarımlarla markalı konut sektörüne yön veren Arkiteam Mimarlık, başarısını uluslararası alanda tescillendirdi. Daha önce yine İtalya ve Amerika'da ödül alan ekip toplamda 7 ödül ile sektöre yön vermeye ve özgün mimari tasarımlar üretmeye devam ediyor. Ofisimizin 3. senesinde her projemize ayrı bir özen ve titizlilikle çalışmamızı sürdürüyoruz. Genç bir ekip ve genç, enerjik bir ofiste tüm projelerimizin özgün olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca uluslararası düzeyde projeler olmasına dikkat ediyoruz. Aldığımız bu ödüllerle doğru yolda ilerlediğimizi görüyoruz. Amacımız ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek. Bu hedefimiz için ilerliyoruz” dedi.

ÖZGÜVEN OFİS ÖZGÜVEN MİMARLIK-Bronz A'Design Award

SATIŞ OFİSLERİ, PROJELERİN VİTRİNİ!

Satış ofisi/çalışma ofisi tasarımlarının konut projelerinin satışı için önemine dikkat çeken Dündar;

“Projeyi doğru tanımlamak, gelen konuklara firma ve proje ile ilgili doğru mesajları vermek için kurulu bir çalışma sistemimiz var. Bu sebeple satış ofisleri adeta bir vitrin niteliğinde. Arkiteam Mimarlık olarak tasarımımızı yaparken de bu kriterlere dikkat ediyoruz. Yeni tasarım trendlerini sürekli takip ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com