Hotpoint beyaz ankastre serisi

Ankastre ürünler beyazın şıklığı ve sadeliğiyle buluştu!

Dekorasyon 09.10.2014 13:24

Hotpoint’in, yeni beyaz ankastre serisi ocak, fırın ve davlumbazdan oluşuyor

İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle buluşturan Hotpoint'in ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan yeni beyaz ankastre serisi şıklığı ve sadeliği temsil eden rengi ve göz alıcı tasarımlarıyla mutfakların havasını değiştirip sofralara lezzet katıyor.

İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle buluşturan Hotpoint'in, yeni beyaz ankastre serisi ocak, fırın ve davlumbazdan oluşuyor. Beyazın şıklığını ve sadeliğini yansıtan yeni Hotpoint ankastre serisi mutfakların havasını değiştirip sofralara lezzet katıyor. 

Her ihtiyaca uygun 5 farklı pişirme programına sahip Hotpoint multifonksiyonel fırın teleskop mekanizmalı sürgülü rafı sayesinde ekstra konfor sunuyor. Serinin bir diğer ürünü olan kristal cam yüzeyli Hotpoint ocak ise Gaz Emniyet Sistemi sayesinde yemek taştığında ya da ocak kendiliğinden söndüğünde gazı otomatik olarak kesiyor, çok daha güvenli kullanım sağlıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen filtresiyle temizliği kolaylaştıran Hotpoint davlumbaz ise 3 kademeli güç ayarı sayesinde ise etkin bir havalandırma sağlıyor.