Plazyum

Akvaryum mu, Plazyum mu?

Dekorasyon Demet Kazan 26.09.2016
Evinizde veya iş yerinizde dinlendirici atmosferi ile Plazyum keyfini yaşayın.
Akvaryumda sıkça yaşanan su değiştirme, pis koku, hortum-boru gibi çirkin görüntüler, filtre temizleme sıkıntıları plazyum akvaryumları ile son buluyor. Böylece akvaryumun eziyetini bir tarafa bırakıp, plazyumun seneler süren keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Plazyumlar duvara monte ediliyorlar. Bu yüzden duvar akvaryumu diye de adlandırılıyor. Hiçbir yer kaplamadan duvarda tablo gibi duruyor ve dekorasyonunuza zenginlik, canlılık, dinlendirici bir atmosfer katıyor.

Plazyumlarda kullanılan ahşap sudan etkilenmiyor, ayrıca plazyumunuz görsel kirlilik de (hortum, kablo, boru vb.) barındırmıyor. Müdahale etmesi uzaktan kumanda ile pratik hale getirilmiş. Filtre temizliğini ise senede bir kere yapmak yeterli oluyor.

Evinize ya da iş yerinize yaptırmak istediğiniz plazyumları kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. İsteğinize bağlı ebatlarda ve beğendiğiniz mobilya deseninde size özel üretilebiliyor.

Burada dikkate alınacak bazı noktalar var elbette. Mesela plazyumunuza koyulacak materyallerin kimyasallardan arındırılmış olması oldukça önemli. Sonra balıkları cinslerine göre belirli aralıklarla akvaryuma koymalısınız. Böylece plazayumunuzdaki biyolojik dengeyi koruyacak ve faydalı bakterilerin oluşmasına zaman tanıyacaksınız.

Plazyum akvaryum mobilya dekorasyon akvaryum temizliği akvaryum bakımı akvaryum filtresi süs balığı akvaryum balığı akvaryum su değiştirme