Wone Ligthing
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Wone Ligthing ile yüzde 90 daha ucuza aydınlanın!

Wone Ligthing ile yüzde 90 daha ucuza aydınlanın!

Dekorasyon Önerileri 15.05.2014 12:05

Aydınlatma denildiğinde akla gelen genç ve başarı dolu firma Wone lighting Led aydınlatma ürünleri ile sizleri elektrik faturası derdinden kurtarıyor

Wone Ligting firmasından yapılan bilgilendirmeye göre evlerde kullanılan konutlarda her ay elektrik faturasında ortalama 20 TL tasarruf ediliyor. Led teknolojinin çok düşük enerji tüketmesi, ışık etkinliğinin yüksek olması nedeniyle LED lambalar uzun ömürlüdür. Led aydınlatma sistemlerinin kolay monte edilebilir olması nedeniyle her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Led teknolojisi ile birlikte bir evin elektrik giderlerinde ayda yüzde 30'u aşan oranlarda enerji tasarrufu sağlanabiliyor.

Evlerimizde kullandığımız floresanlar ile çarıpıcı bilgileri bizlerle paylaşan Wone Lighting: Led lambaların aksine evlerimizde kullandığımız floresanlar lambalar insan sağlığı tehdit eden zararlı madddeler ile doludur. Led lambalar floresan lambaların aksine darbelere ve ısıya karşı daha dayanıklıdır. Kolay montaj özelliği ise bakım maliyetini sıfıra indirmektedir. Bunun yanı sıra Led ampullerde ısınma problemi olmamaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte led lambalar 120 derecelik ışık yayma özelliğine kavuştu. Aile ekonomisi açısından düşünüldüğünde ayda 60 lira elektrik faturası ödeyen 3 artı bir büyüklükteki bir evde yaklaşık 20 liranın cepte kalacağı anlamına gelir.

Aydınlanma ile ilgili her türlü soru ve fikirleri kendilerini iletilebileceğini belirten Wone Lighting kendilerine sosyal mecralardan ve http://wonelighting.com dan ulaşılableceğini belirtti.