Porland burç sembollerini kupalara yansıttı
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Porland burç sembollerini kupalara yansıttı

Porland burç sembollerini kupalara yansıttı

Dekorasyon Önerileri 23.01.2014 12:05

Bu ilhamın neticesinde ortaya, rengarenk, esprili ve eğlenceli bir şekilde yeniden yorumlanan Burç Kupaları piyasaya çıktı.

Dünyanın sayılı porselen üreticileri arasında yerini alan Porland, porselen tasarımda stil oluşturan ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Ateş, toprak, hava ve su grubu burçların tamamını kendi özellikleri doğrultusunda renklendiren ve her burcun özgün niteliklerini desenlerine yansıtan Burç Kupaları, formlarındaki kullanışlı yapısıyla da tasarım şıklığı sunuyor.

Kusursuz beyaz porselenin rengarenk süslendiği kupalar soğuk ve uzun kış gecelerinde içinizi ısıtacak ya da yoğun iş günlerinde sıcacık bir mola keyfi verecek. Kışın en sevilen lezzetleri bitki çayları, kahve, çikolata, salep… gibi sıcak içeceklerinizin, burcunuzu yansıtan bu kupalarda tadına doyamayacaksınız. İster kendiniz için isterseniz sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz burç kupalarında karakteristik özelliklerinizi keşfe çıkacak, astrolojinin sırlarını çözeceksiniz.

Porland mağazalarından ve online satış adresi shop.porland.com.tr adresinden temin edilebilecek. Burç Kupaları, özel burç kartları hediyesi ile sizleri bekliyor. Burç Kupa 305 CC- 15 TL (KDV dahil)