Paşabahçe, Şirinler’i bardak ve kupalarda sevenleriyle buluşturuyor!
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Paşabahçe, Şirinler’i bardak ve kupalarda sevenleriyle buluşturuyor!

Paşabahçe, Şirinler’i bardak ve kupalarda sevenleriyle buluşturuyor!

Dekorasyon Önerileri 29.08.2013 15:25

Paşabahçe, herkesin sevgilisi efsane çizgi film Şirinler’in sevimli kahramanlarına eğlenceli ürünlerden oluşan koleksiyonuyla hayat veriyor. Paşabahçe, bütün çocukların çok sevdiği Şirin Baba, Gözlüklü Şirin, Şirine gibi sevimli ve komik karakterleri çok özel bardak, tabak ve kupalarda sevenleriyle buluşuyor

Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe; Tom & Jerry, Bugs Bunny, Tweety, Looney Tunes, Ben10, Bakugan'ın ardından çocuklar için çizgi film karakterli ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Paşabahçe, bu kez de saf ve neşe dolu hikayeleriyle çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de gözdesi olan Şirinler'in sevimli kahramanlarını çok özel bardak, tabak ve kupalarda sevenleriyle buluşturuyor. 

Paşabahçe, Şirinler 2 filminin vizyonda olduğu dönemde piyasaya çıkan ve büyük ilgi gören Şirin Baba, Şirine ve Gözlüklü Şirin gibi sevilen kahramanların yer aldığı ürünlerle çocukların beslenme saatlerini eğlenceli hale getiriyor. Okula dönüş zamanının yaklaştığı bu dönemde, miniklerin bol miktarda su ve süt içmelerini teşvik etmek isteyen Paşabahçe, Şirinler temalı bardaklarıyla hem eğlenceli hem pratik seçenekler sunuyor. Şirinler karakterlerinden oluşan koleksiyonun ürünleri seçkin satış noktalarından satışa sunuluyor.

Kısaca Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. hakkında:

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa'nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye'de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları'nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. 78 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır.
Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 135 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., üretim faaliyetlerini Türkiye'de Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu'ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

www.pasabahce.com.tr