Kelebek Mobilya
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Kelebek Mobilya’dan mutfakları tümüyle değiştiren kampanya!

Kelebek Mobilya’dan mutfakları tümüyle değiştiren kampanya!

Dekorasyon Önerileri 05.05.2015 14:42

Kelebek Mutfak, yüzde 15 indirimle sunduğu ürünlerini ‘Üçlü Ankastre Set veya Bulaşık Makinesi Hediye’ kampanyasıyla buluşturuyor.

Mutfak sektörünün en fazla mağazaya sahip markası  Kelebek Mutfak, Türkiye'deki tüm bayilerinde geçerli kampanyaları ile müşterilerine çok özel indirim, montaj ve ödeme kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Mutfağını baştan aşağı yenilemek isteyen kullanıcılar için Teka Ankastre markasıyla işbirliği yapan Kelebek Mutfak, 15 Nisan-15 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli ‘Üçlü Ankastre Set veya Bulaşık Makinesi Hediye' kampanyasıyla çok özel avantajlar sağlıyor. 

Yenilenen mutfağın eski beyaz eşya ile uyumu

Şık tasarımlarla tamamlanmış yepyeni bir mutfak isteyen müşterilerinin, ankastre cihaz ve bulaşık makinesini de yenilemeyi amaçlayan Kelebek Mutfak; mekanların havasını değiştiren mutfak modellerini  birbirinden avantajlı seçeneklerle sunuyor. Tüketici, mutfağında kullandığı eski beyaz eşyası ile yeni mutfağının uyumlu olup olmayacağı gibi konuları artık düşünmek zorunda kalmıyor. Çünkü tüketicilerin hayallerini gerçekleştiren Kelebek Mutfak'ın yepyeni bir ankastre set veya bulaşık makinesi hediye ettiği kampanya ile mutfaklar baştan aşağı yenileniyor. 

Estetik ve fonksiyonel ürünlerini, yüzde 15 indirim fırsatı ve 9 taksitle tüketiciyle buluşturan Kelebek Mutfak, yeni kampanya ile hediye ettiği ocak, fırın ve davlumbaz seti veya yarı ankastre bulaşık makinesini, müşterilerinin alışveriş tutarına göre iki ayrı kategoride sunuyor. 

Kelebek Mutfak, kampanya kapsamında alışveriş tutarı 8.990 TL ve üzerine çıkan müşterilerine, 1.199 TL değerinde Teka Ankastre marka ‘Üçlü Ankastre Set' (Fırın + Paslanmaz 4 Gazlı Ocak, Davlumbaz Seti veya Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi) hediye ediyor. 

Müşterilerin alışveriş tutarının 11.990 TL üzerinde olması durumunda ise Kelebek Mutfak, 1.879 TL değerinde Teka Ankastre marka ‘Üçlü Ankastre Set' (Fırın + Kristal Cam Gazlı Ocak + Davlumbaz veya 1.296 TL değerinde Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi) hediye ediyor. 

Kullanıcıya ve mekana özel çözümler sunan tasarımları ile mutfakların havasını değiştiren Kelebek Mutfak'ın uzman mimari ekibi, mutfakların genişlemesi ve özellikle açık mutfak tercihlerinin artmasıyla birlikte öne çıkan düzenli depolama ihtiyacına da akılcı çözümlerle cevap buluyor.