Ferroli renkli kombi
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Ferroli, ISK - SODEX 2014’te yeni ürünleriyle fuara renk katacak

Ferroli, ISK - SODEX 2014’te yeni ürünleriyle fuara renk katacak

Dekorasyon Önerileri 06.05.2014 11:56

Uluslar arası Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı ISK - SODEX 2014, 7-10 Mayıs tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek

Isıtma ve soğutma sistemlerinin öncü markası Ferroli, Türkiye'de tüketicileriyle yeni buluşturduğu ‘renkli kombileri'ni, en son çıkan kompakt, sessiz ve üstün teknik özellikli yoğuşmalı kombisi Bluhelix'i ve ısı pompaları ile hibrid ürünlerini de fuarda sergileyecek. Ferroli'nin söz konusu hibrid ürünlerinde diğerlerinden farklı olarak solar sistemi, yoğuşmalı sistem ve ısı pompası bir arada sunuluyor.

Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı'nda Ferroli Standı'nın dikkat çeken ürünlerinin başında piyasaya yeni sunduğu renkli kombileri olacak. Ferroli,  Düzce tesislerinde üretmekte olduğu Domiproject modelinde altın, gümüş, vişne, sütlü kahve, gülkurusu, siyah, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil olmak üzere 10 farklı renk seçeneğinden oluşan Premium ve Klasik renk serilerini kısa bir süre önce satışa sundu.

Sektör profesyonellerini bir araya getiren fuar 7-10 Mayıs tarihlerinde 10.00 -19.00 saatleri arasında gezilebilecek.