Emsan Mürdüm Bianca ile yemekler tencerenin tabanına yapışmayacak!
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Emsan Mürdüm Bianca ile yemekler tencerenin tabanına yapışmayacak!

Emsan Mürdüm Bianca ile yemekler tencerenin tabanına yapışmayacak!

Dekorasyon Önerileri 15.03.2013 16:54

Kadınların en büyük yardımcısı Emsan, yanmaz yapışmaz tencere grubuna bir yenisini daha ekliyor

 

Kadınların en büyük yardımcısı Emsan, yanmaz yapışmaz tencere grubuna bir yenisini daha ekliyor. Emsan Mürdüm Bianca tencere seti özel krem yanmaz yapışmaz yüzeyiyle sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlıyor. Yüksek ısılarda dahi aşınmalara karşı dayanıklı olan Mürdüm Bianca serisi yemeklerin tencere tabanına yapışmasını da önlüyor.

Fonksiyonel ve sağlıklı ürünleri modern tasarımlarla birleştiren Emsan, Mürdüm Bianca serisini kadınların beğenisine sunuyor. Ürünlerin iç yüzeyindeki özel krem yanmaz yapışmaz kaplama, yemek yaparken kadınların sıklıkla karşılaştığı çizilmelere en aza indirir0ken, yüzeyindeki PFO içermeyen yanmaz yapışmaz kaplaması ile çevreye de dost bir ürün olarak mutfaklardaki yerini alıyor.

Mutfaklar Mürdüm Bianca Tencere Setiyle Renkleniyor

Emsan Mürdüm Bianca tencere seti, özel krem yanmaz yapışmaz yapısıyla yemeklerinizin yapışmasını önlerken desenli saplarıyla da mutfaklarınıza renk katıyor. Bir derin tencere, bir adet karnıyarık tenceresi, bir sahan, bir tava, bir plastik servis kaşığı ve spatuladan oluşan Mürdüm Bianca tencere seti, mutfaktayken sizin en büyük yardımcınız oluyor.

Ergonomik yapısı, kolay temizlenen yanmaz yapışmaz yüzeyi ile kadınların mutfaklardaki yardımcısı; Mürdüm Bianca Tencere setinin satış fiyatı 159 TL'dir.